2. el iPad alınır mı?

Anladım teşekkür ederim. Şu an için iPad 9,10 yeterli olacaktır, zaten 2 sene sonra mesleğim elimde olunca düşünmeden kardeşime alırım inşallah. Teşekkür ediyorum tekrardan. :)
Ne demek hocam, harikasınız inşallah alırsınız da :) ipad 10 da çok iyi aslında ve çok tatlı, özellikle pembesine falan bayılır kardeşiniz daha çok kullanacaksa ancak şarj girişi usb-c olduğu için kalemi ne yazık ki dönüştürücüyle ipad'e bağlayıp şarj edebiliyorsunuz. Kalem de ne yazık ki sadece 1. nesil destekliyor. 9 ile 10 arası sadece dizayn farkı olduğu için (ekranlar bile aynı lamine olmayan ekran) aradaki 3 bin TL'yi de cebe atıp kalem alın bence 9'la beraber. 9. nesilin tuşlu olmasına çok takıyorsanız da ipad air 5 pt iletişimde 13bin TL, hem 2. nesil kalem hem çok güçlü m1 işlemci hem çok tatlı bir ekranı var. Bence bu piyasada en alınabilecek ipad'ler ya 9 ya da air 5.

Ne demek hocam, harikasınız inşallah alırsınız da :) iPad 10 da çok iyi aslında ve çok tatlı, özellikle pembesine falan bayılır kardeşiniz daha çok kullanacaksa ancak şarj girişi USB-C olduğu için kalemi ne yazık ki dönüştürücüyle IPad'e bağlayıp şarj edebiliyorsunuz. Kalem de ne yazık ki sadece 1. nesil destekliyor. 9 ile 10 arası sadece dizayn farkı olduğu için (ekranlar bile aynı lamine olmayan ekran) aradaki 3 bin TL'yi de cebe atıp kalem alın bence 9'la beraber. 9. nesilin tuşlu olmasına çok takıyorsanız da iPad Air 5 pt iletişimde 13bin TL, hem 2. nesil kalem hem çok güçlü M1 işlemci hem çok tatlı bir ekranı var. Bence bu piyasada en alınabilecek IPad'ler ya 9 ya da Air 5.

Vatan bilgisayarda bakıyordum dün 13.600 liraydı sepette indirim ile 12.800 liraya falan denk geliyordu almadım, şu an 15.000 lira :) neye baksam ertesi gün zam yiyor çok kötü bir şey.
Air 5 de çok güzel ama dediğiniz gibi hem bütçem çok çıkıyor ve kalemsiz olmaz gibi geliyor, büyük ihtimalle 9'u tercih edeceğim fakat elimde Xbox Series S var satabilirsem Air 5 ve 2.nesil kalem alabilmeyi çok isterim.

Vatan bilgisayarda bakıyordum dün 13.600 liraydı sepette indirim ile 12.800 liraya falan denk geliyordu almadım, şu an 15.000 lira :) neye baksam ertesi gün zam yiyor çok kötü bir şey.
Air 5 de çok güzel ama dediğiniz gibi hem bütçem çok çıkıyor ve kalemsiz olmaz gibi geliyor, büyük ihtimalle 9'u tercih edeceğim fakat elimde Xbox Series S var satabilirsem Air 5 ve 2.nesil kalem alabilmeyi çok isterim.
12.800 aşırı iyiymiş nasıl ya, kod falan mı vardı hocam? Olursa kesinlikle ona bakın, ipad 9 zaten bir süre daha 7 civarında kalır çünkü yurtdışı fiyatı pahalı değil ancak bu air 5'ler daha da gidebilir... Şimdiden hayırlı olsun ne alırsanız alın :)

12.800 aşırı iyiymiş nasıl ya, kod falan mı vardı hocam? Olursa kesinlikle ona bakın, iPad 9 zaten bir süre daha 7 civarında kalır çünkü yurt dışı fiyatı pahalı değil ancak bu Air 5'ler daha da gidebilir... Şimdiden hayırlı olsun ne alırsanız alın :)

Teşekkür ederim hocam sağ olun.
Vatan da 2 gün öncesine kadar 10.000 lira üstüne bir miktar indirim yapıyordu bazı eşyalarda halen geçerli sanırım, 2.Nesil Apple Pen Apple ile aynı para fakat sepette 125 Lira daha uygundu.
iPad Air'da dedim miktardaydı ama galiba satıldı sadece mavi rengi 13.600 liraya çıktı.
Diğer renkleri 14.999Liraya geri yükseldi oradaki fırsatı kaçırdım kısacası. :)

12.800 aşırı iyiymiş nasıl ya, kod falan mı vardı hocam? Olursa kesinlikle ona bakın, iPad 9 zaten bir süre daha 7 civarında kalır çünkü yurt dışı fiyatı pahalı değil ancak bu Air 5'ler daha da gidebilir... Şimdiden hayırlı olsun ne alırsanız alın :)

Hocam sonunda iPad tercihimi Air 5'ten yana kullandım :) ve bahtsızlığıma sıfır iPad özürlü geldi. Geri gönderdim onu bekliyorum ve Apple Pencil 2 de satın aldım onu da 2 gündür bekliyorum teslim kısmında yarın teslim yazıyordu fakat geçti, desteği aramalı mıyım yoksa 2 güne gelir mi?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam sağ olun.
Vatan da 2 gün öncesine kadar 10.000 lira üstüne bir miktar indirim yapıyordu bazı eşyalarda halen geçerli sanırım, 2.Nesil Apple Pen Apple ile aynı para fakat sepette 125 Lira daha uygundu.
iPad Air'da dedim miktardaydı ama galiba satıldı sadece mavi rengi 13.600 liraya çıktı.
Diğer renkleri 14.999Liraya geri yükseldi oradaki fırsatı kaçırdım kısacası. :)

Hocam sonunda iPad tercihimi Air 5'ten yana kullandım :) ve bahtsızlığıma sıfır iPad özürlü geldi. Geri gönderdim onu bekliyorum ve Apple Pencil 2 de satın aldım onu da 2 gündür bekliyorum teslim kısmında yarın teslim yazıyordu fakat geçti, desteği aramalı mıyım yoksa 2 güne gelir mi?
Biraz geciktim ama durum nedir değişim yapıldı mı hocam, bir de kusuru neydi? Memnun musunuz şu an ki yenisi geldiyse kesin öylesinizdir ahaha, h.o şimdiden...

Biraz geciktim ama durum nedir değişim yapıldı mı hocam, bir de kusuru neydi? Memnun musunuz şu anki yenisi geldiyse kesin öylesinizdir ahaha, h. O şimdiden...

Yardımınız ve mesajlarınız için teşekkür ederim. Geldiğinde ölü piksel vardı üründe yeniden pt bilişime gönderdim yaklaşık 1 hafta da döndüler ve ürünümün değişimi sağlandı, şu an için bir sıkıntı yok. Şimdi aldığım kılıfı bekliyorum, amazona yazmasam ürün gelmiyormuş bile (kargoya verildi olarak gözüken ürün depodan çıkmamış) ve 15 gün kargolanmamış ürünü bekledim :). Ürün gerçekten çok güzelmiş rahatlık ve dersler açısından. Paperlike bir ekran koruyucu da aldım fakat ekran da sanki elinizi yıkadıktan sonra ıslak el ile dokunduğunuzda oluşan o ışık kırılması gibi duruyor. Kullanıyorsanız ekran koruyucu önerebilir misin farklı bir şey alabilirim yeniden.

Yardımınız ve mesajlarınız için teşekkür ederim. Geldiğinde ölü piksel vardı üründe yeniden pt bilişime gönderdim yaklaşık 1 hafta da döndüler ve ürünümün değişimi sağlandı, şu an için bir sıkıntı yok. Şimdi aldığım kılıfı bekliyorum, amazona yazmasam ürün gelmiyormuş bile (kargoya verildi olarak gözüken ürün depodan çıkmamış) ve 15 gün kargolanmamış ürünü bekledim :). Ürün gerçekten çok güzelmiş rahatlık ve dersler açısından. Paperlike bir ekran koruyucu da aldım fakat ekran da sanki elinizi yıkadıktan sonra ıslak el ile dokunduğunuzda oluşan o ışık kırılması gibi duruyor. Kullanıyorsanız ekran koruyucu önerebilir misin farklı bir şey alabilirim yeniden.
Hmm, hocam paperlike güzeldir ancak çok fazla şeyden feragat ettiriyor o yüzden ben önermiyorum onu. Ekran rengini etkiliyor ve ayrıca kalemin uçlarını sanırım daha çabuk eritiyor. Direkt tamperli cam ise çok kaygan olabiliyor ve kalınlığından kalemle ekran teması konusunda önereceğimden daha kötüdür. Benim tavsiyem sanırım şeffaf nano ya da en açık tabirle ince ekran koruyucular olur. Ekranı çizilmeden önleyecek bir tabaka gibi bir şey. Marka olarak ne olur onu bilmiyorum hiç, ucuza kaçıp öylesine bir şey bile alınabilir; yeter ki ekranı çizmesin. Eğer direkt kaliteli ürün bakacaksanız en çok baktığım markalar genelde ucuzdan pahalıya Baseus>ESR>Spigen oluyor ama Spigenler gereksiz pahalı. Baseus da aliexpress'te bulunuyor genelde daha çok, ESR de baseus gibi bir marka ancak biraz daha güven veriyor ona kıyasla -tabii bu fiyata da yansıyor ancak o da aliexpress'te ucuza var-.

NOT>> Bunu yazdıktan sonra biraz baktım ve manyetik paperlike koruyucular çıkmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnsanlar en iyi koruma için tamperli cam alıp arada üstüne bunu takıyormuş. Takıp çıkarılabiliyor fakat tabii ki bu kadar uğraşa gerek var mı hiç sanmıyorum ahaha. Benim düşüncem ince bi jelatin takıp geçmek bile yeterli ama illaha paperlike lazımsa da çizim seanslarında takıp çıkarılacak bir manyetik paperlike alınabilir. (tabii ki bu da alttan toz tutarsa vs. nasıl bir performans verir o da muamma...)

Hmm, hocam paperlike güzeldir ancak çok fazla şeyden feragat ettiriyor o yüzden ben önermiyorum onu. Ekran rengini etkiliyor ve ayrıca kalemin uçlarını sanırım daha çabuk eritiyor. Direkt temperli cam ise çok kaygan olabiliyor ve kalınlığından kalemle ekran teması konusunda önereceğimden daha kötüdür. Benim tavsiyem sanırım şeffaf nano ya da en açık tabirle ince ekran koruyucular olur. Ekranı çizilmeden önleyecek bir tabaka gibi bir şey. Marka olarak ne olur onu bilmiyorum hiç, ucuza kaçıp öylesine bir şey bile alınabilir; yeter ki ekranı çizmesin. Eğer direkt kaliteli ürün bakacaksanız en çok baktığım markalar genelde ucuzdan pahalıya baseus>esr>spigen oluyor ama Spigen'ler gereksiz pahalı. Baseus da AliExpress'te bulunuyor genelde daha çok, esr de Baseus gibi bir marka ancak biraz daha güven veriyor ona kıyasla -tabii bu fiyata da yansıyor ancak o da AliExpress'te ucuza var-.

Not>> bunu yazdıktan sonra biraz baktım ve manyetik paperlike koruyucular çıkmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
insanlar en iyi koruma için temperli cam alıp arada üstüne bunu takıyormuş. Takıp çıkarılabiliyor fakat tabii ki bu kadar uğraşa gerek var mı hiç sanmıyorum ahaha. Benim düşüncem ince bir jelatin takıp geçmek bile yeterli ama illaki paperlike lazımsa da çizim seanslarında takıp çıkarılacak bir manyetik paperlike alınabilir. (tabii ki bu da alttan toz tutarsa vs. nasıl bir performans verir o da muamma...)

Bana da manyetik biraz saçma geldi :) .Şu an zaten paperlike var ekran da, cidden kullanım açısından beni çok rahatlattı ve görüntü kalitesini çok etkilemedi, sadece biraz matlaştı ekran o kadar. Ama dediğim gibi sanki sulu elle telefonunuza sokunuyormuşsunuz gibi bir görüntü var ve satıcıya sorduğum da “ilk defa karşılaştık” dedi. Dediğiniz gibi nano ve ya ince temperli cam alabilirim. Değerli yorumlarınız için tekrardan, çok teşekkürler.

Geri
Yukarı