2.el iPhone 11 10.500 TL'ye alınır mı?

İkinci el IPhone konusunda tereddütlerim var.
açıkcası aynı iş yerini paylaştığım arkadaşım olmasa ben de kolay kolay güvenmem ve daha önce teknolojik olarak 2.el alışveriş yapmadım, soru işaretlerim olduğu için forumda konu açtım.

Yüzde 80 altına belirli bir şarj döngüsü içinde inerse değişim var onu da hayattımda 1-2 kez gördüm herkes sizin gibi düşünse tel garantisi bitmeden bataryayı değiştirir.
Satın aldıktan sonra bataryanın dayanmadığını, sarjın çok hızlı bittiği ile alakalı göndersem değişim şansı olmaz mı ?

Açıkçası aynı iş yerini paylaştığım arkadaşım olmasa ben de kolay kolay güvenmem ve daha önce teknolojik olarak 2.el alışveriş yapmadım, soru işaretlerim olduğu için forumda konu açtım.

Satın aldıktan sonra bataryanın dayanmadığını, sarjın çok hızlı bittiği ile alakalı göndersem değişim şansı olmaz mı?

Bataryada sorun var ise değişim olur telefon çok kullanıldığından dolayı pil eskimişse değişim olmaz.
Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80'ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 2 yıllık garanti, arızalı bir pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir.
iPhone'u verimli ve sorunsuz kullanabilmek için pil sağlığı en az %90 olmalıdır. %90'ın altına düşen pil sağlığı iPhone'da yavaşlamalara ve pilin çabuk bitmesine neden olur?

Hatası ve değişeni yok, pil ömrü %84'de fakat garanti bitmeden önce pil için garantiye göndermeyi düşünüyorum

Yaklaşık 4-5bin lira fark var, az para değil

64 GB

3-4 bin bütçemi çok aşıyor.
Dostum garantiye götürsen bile doğal aşınma olduğu için garanti kapsamında değişim sağlanamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı