2. El iPhone 11 alınır mı?

iPhone almak isteyen birisine Samsung önermiyorum.

Berbat denebilecek bir telefon olan iPhone 11 modelini 2023 yılında satın almak isteyen birisine Samsung önermek gereksiz.
"iPhone almak isteyen birisine Samsung önermiyorum". Bunu söylemeniz bile fanboydan öte olmadığının göstergesi. İnsanlara marka önermek yerine F/P alınabilecek cihaz önerin. Markaların size herhangi bir katkısı olmayacak :)

Ben öyle seviyorum dostum.
Bütçeniz 15.000₺ ise 12 mini/11 Pro bile bulabilirsiniz.

"iPhone almak isteyen birisine Samsung önermiyorum". Bunu söylemeniz bile fanboydan öte olmadığının göstergesi. İnsanlara marka önermek yerine F/P alınabilecek cihaz önerin. Markaların size herhangi bir katkısı olmayacak :)

Bütçeniz 15.000₺ ise 12 mini/11 Pro bile bulabilirsiniz.

Evet buna bende katılıyorum. 2.el de fiyat tamamen sizin pazarlığınıza ve araştırmanıza kalmış. Ama iPhone 11 halen canlı olan bir telefon uzun bir süre de olacak gibi duruyor.

14.500 liraya ikinci el iPhone 11 yerine sıfır Galaxy S21 FE 5G almanızı öneririm ama illa iPhone diyorsanız 12 mini alabilirsiniz.

14.500 liraya ikinci el iPhone 11 yerine sıfır Galaxy S21 FE 5G almanızı öneririm ama illa iPhone diyorsanız 12 mini alabilirsiniz.

Kankam yanlışım var mı bilmiyorum ama kendi fikrime göre iPhone 12 "mini"den ise 11 daha mantıklı bence tabii kişiden kişiye kullanımdan kullanıma fark eder. Ama genel olarak iPhone11 daha çok insana hitap ediyor.

Kankam yanlışım var mı bilmiyorum ama kendi fikrime göre iPhone 12 "mini"den ise 11 daha mantıklı bence tabii kişiden kişiye kullanımdan kullanıma fark eder. Ama genel olarak iPhone11 daha çok insana hitap ediyor.
12mini 11’den ekran olsun işlemci olsun çok çok daha üstün bir cihaz. Ekranı biraz daha büyük diye 720p ve önceki jenerasyon cihazı almak gereksiz.

Ben 11 kullanıyorum önceki telefonum S21'e göre de çok güzel. Lütfen berbat vs. hater yorumlar atmak yerine olaya objektif yaklaşmaya çalışın. Eğer uygun bir fiyata bulunursa 11 şu an alınabilecek bir telefondur ve rahat 3-4 senesi daha var.

12mini 11’den ekran olsun işlemci olsun çok çok daha üstün bir cihaz. Ekranı biraz daha büyük diye 720p ve önceki jenerasyon cihazı almak gereksiz.
720p mi? 11 mi?

1792 x 828 ekranı var. Yuvarlayarak 720p dedim. Siz ne bekliyordunuz ki?

2 ay 11 kullandım hızı ve şarjı gayet yeterli fakat ekran cidden artık eski teknoloji kalıyor. Özellikle siyah renkler hiç hoş gözükmüyor. Ayrıca 120Hz’e geçince önceden nasıl bir eziyet çektiğimi görmüş oldum.

Geri
Yukarı