2.el iPhone 11 IMEI kaydı

cicikus12

Decapat
Merhaba tanıdığım bir telefoncudan yurt dışı 2.el olan iPhone 11 almayı düşünüyorum. Şu an telefonun 8 aylık kullanımı var fakat kullanım süresi dolduktan sonra benim için kayıt süreci nasıl olacak?
Kıbrıs'a veya Gürcistan'a giriş çıkış mı yapmam gerekecek yoksa direk ücretini verip kayıt ettirebilecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba tanıdığım bir telefoncudan yurt dışı 2.el olan iPhone 11 almayı düşünüyorum. Şu an telefonun 8 aylık kullanımı var fakat kullanım süresi dolduktan sonra benim için kayıt süreci nasıl olacak?
Kıbrıs'a veya Gürcistan'a giriş çıkış mı yapmam gerekecek yoksa direk ücretini verip kayıt ettirebilecek miyim?

Giriş çıkış yapman gerek. Ayretten BTK'den cihazın IMEI adresini sorgula, çalıntı ya da karalistede olabilir.

Hocam 6900 lira olmuş bence garantili bir Apple almanızı tavsiye ederim 2023'ten önce iPhone 12 kullanıcısıydım yd 2023 de satamam diye satıp mi 12t ye geçtim memnunum IMEI uzatma varken yd telefonlar çok iyi satılıyordu Apple al sat yapıyordum 2 3 günde satabiliyordum IMEI uzatma bitti 12'yi ilana koydum 3 ay sonra anca satabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı