2.el iPhone 11 mi, S21 mi?

S21 tabii ki. İki taraf sıfır olsa bile S21, yurt dışında S21 daha pahalı bir cihaz zaten. iPhone 11 kullandığım zamanlarda 60 FPS oynarken bataryada 2 saatte %50-60'lık kayıp oluyordu, FHD+ çözünürlük, 420 PPI, Dynamic AMOLED ekrana sahip S21'i, HD, 320 PPI, 60 Hz ve LCD ekrana sahip olan iPhone 11'e tercih etmek çok mantıklı olmaz. Ekran süresi olarak dümdüz test edildiğinde S21 o muazzam ekran teknolojisine rağmen 720p çok güç tüketmeyen iPhone 11'den daha fazla ekran süresi veriyor... Gerçekten S21 FE ve iPhone 11 kullanan birisi olarak söylüyorum çok bariz bir şekilde S21 ya da S21 FE daha iyi bir cihaz...

Ve ben neredeyse mobilden oyun oynamam iPhone 11 ile de S21 FE ile de günü rahat çıkartıyordum, S21 boşta çok pil tüketiyor diyenleri aldırış etmeyin, 2-3 gün bahsi geçen cihazları kullansalardı böyle demezlerdi.

Son düzenleme:
Daha iyi batarya ve daha Premium bir cihaz aldı.
İki cihaz arasında daha premium denecek bir fark yok. İki telefonu da yanyana koyup inceleme fırsatım oldu. Sadece S21'in S21 FE'den üstün olduğu yer, 500 mAh daha az olmasına rağmen çok az batarya farkı sağlaması ve kamerada yakınlaştırma işlemleri yapıldığında daha net gözükmesi. Bunun dışında iki telefon arasında fark yok. S20 ile S20 FE kıyaslıyor olsaydık ve ikisinin de Snapdragon versiyon olduğunu düşünerek cevap verseydik S20 derdim, çünkü hem ekranı QHD+, hem kamerası daha iyi, hem de tasarım olarak daha gelişmiş. Ama burada konu S21 ve S21 FE.

Yeni konular

Geri
Yukarı