2.el iPhone 14 alınır mı?

iPhone 14 yerine temiz 13 pro max daha mantıklı gibi.
Iphone 4'den tut,Iphone 15 pro'ya kadar bütün seriyi deneyimlemiş ve kullanmış birisi olarak söylüyorum. iPhone 13 pro max ile iPhone 14 arasında bile hız farkı var. Bunu 14'den 13 pro max'e düşerseniz hissedersiniz. Bir çok insan deneyimlemeden tahmini konuşuyor.

Düz 14 almak mantıksız direk ikinci elden şahsen düz alınmasını mantıklı bulmuyorum. 13 Pro Max tercih edilebilir yerine.
14 serisi düz diye bakılması zor. Ben kesinlikle düz 14 alırdım,13 pro max'te kullandım. Yine de dediğim gibi tercihim diyelim o zaman. Kesinlikle 14 olurdu
-1 dakika,ıphone 14,60 hz mi ?

14 serisi düz diye bakılması zor. Ben kesinlikle düz 14 alırdım,13 pro max'te kullandım. Yine de dediğim gibi tercihim diyelim o zaman. Kesinlikle 14 olurdu
Hocam söyledikleriniz çok garip geliyor. iPhone 13 pro max'in neredeyse çoğu özelliği düz 14'ten daha üstün. Bir kere 14 60 hz, 13 pro max 120 hz. Arada pil farkı dahi mevcut. Ek olarak ekran çözünürlüğü farkı da.

14 serisi düz diye bakılması zor. Ben kesinlikle düz 14 alırdım, 13 Pro Max'te kullandım. Yine de dediğim gibi tercihim diyelim o zaman. Kesinlikle 14 olurdu

Deneyim işi insandan insana değişiyor hocam. Düz 13 ile düz 14 arasında fark yok denilecek az. 14 serisi 13 serisinden 2 GB daha fazla RAM barındırıyor. 13 Pro bile 14 göre daha iyi. 13 Pro Max 14 göre daha üstün bir cihaz hocam.

Deneyim işi insandan insana değişiyor hocam. Düz 13 ile düz 14 arasında fark yok denilecek az. 14 serisi 13 serisinden 2 GB RAM daha fazla barındırıyor. 13 Pro bile 14 göre daha iyi. 13 Pro Max 14 göre daha üstün bir cihaz hocam.
Ben ıphone 14 pro ile karıştırdım. 120 hz vs. Aynen 13 pro max alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı