2. el iPhone 14 Pro Max satın alımı

yafes37

Centipat
Daha fazla  
İyi geceler herkese. Beyoğlu taraflarında bir telefoncudan 2. el iPhone 14 Pro Max almak için gideceğim. 256 GB, 19 ay garantisi devam ediyor, pil sağlığı 100, 57.000 fiyat biçti. Gerek YouTube gerek İnternetten araştırdığım kadarıyla IMEI, True Tone, garanti kontrolü, ayarlar kısmından ve 3uTools programından parça değişip değişmediğini kontrol edeceğim. Bunlar harici sizin de alırken kesinlikle kontrol etmemi gerektiren bir şey var ise yazabilir misiniz?

2. sorum ise yüksek meblağ bir ödeme yapacağım. Telefoncu 2. el telefonu bana satışını yaparken fatura kesme zorunluluğu var mıdır? Eğer fatura kesmez ise (çalıntı vs olup olmadığını bilmediğimden) kendimi sağlama alma açısından ne yapmamı önerirsiniz?

Alma hocam. Bunlarla uğraşmana gerek yok. İkinci el 14 Pro Max alacağına sıfır 15 Plus alırsın. 15 Plus daha iyi bir telefon. Aynı paraya daha iyi bir telefon alabilecekken ve sıfır olacakken, neden ikinci el ile uğraşasın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Alma hocam. Bunlarla uğraşmana gerek yok. İkinci el 14 Pro Max alacağına sıfır 15 Plus alırsın. 15 Plus daha iyi bir telefon. Aynı paraya daha iyi bir telefon alabilecekken ve sıfır olacakken, neden ikinci el ile uğraşasın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hangi özellikleri ile 14 pro maxin önüne geçiyor?

Videoyu yarısına kadar izledim ve kapattım. "Pro'da şu özellik var 15'te yok ama bu özellik normal kullanıcı için gereksiz." önermesi 15'in daha alınabilir olduğu anlamına gelmiyor. iPhone piyasası araba piyasası gibi oldu zaten 2. elden alırsın temizini, kullanırsın, satacağın zaman da illa alıcı bulursun. Düz iPhone modellerini almak bence kerizliktir. 14 Pro Max öneririm.

Hangi özellikleri ile 14 pro maxin önüne geçiyor?
Hiçbir özelliği ile önüne geçmiyor. Tek artısı sıfır olması. Sadece 120hz ekran bile 14 pro almak için yeterli bir sebep.
İkinci elde fatura kesme durumu olmuyor telefonu alırken satın aldığına dair ıslak imzalı sözleşme yapın.

Videoyu yarısına kadar izledim ve kapattım. "Pro'da şu özellik var 15'te yok ama bu özellik normal kullanıcı için gereksiz." önermesi 15'in daha alınabilir olduğu anlamına gelmiyor. iPhone piyasası araba piyasası gibi oldu zaten 2. elden alırsın temizini, kullanırsın, satacağın zaman da illa alıcı bulursun. Düz iPhone modellerini almak bence kerizliktir. 14 Pro Max öneririm.
Saygı duyarım. Ne diyebilirim? 🤷🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı