2. el iPhone 5S Alınır mı?

Maraşlı46

Decapat
Şu an Huawei P Smart kullanıyorum fakat kamerasından memnun değilim. Görüntüyü bulanık çekiyor (flu efekti dışında.) Bu yüzden 2. el iPhone 5S alıp kullanmayı düşünüyorum. P Smart kullanan üyeler varsa kamerasından memnun musunuz? 5S'in kamera ve pil performansı nasıl? Aşağıdaki foto p smartla çektim. Kar ve yapraklara dikkat ederseniz bulanık. Ve bunu netleştirdiğim halde böyle çıktı.
IMG_20190105_001601.jpg

Son düzenleme:
Huawei P9 Lite kullanıyorum, ışık altında beyaz çekmeyi mi diyorsunuz bulanıktan kastınız eğer oysa Huawei'de öyle bir problem var çoğu telefonunda. O telefondan da ona geçmenizi önermem.

Huawei P Smart'tan 5S'e geçilmez bence. Başka alternatiflere yönelin derim eğer hiç memnun değilseniz.

Huawei P9 Lite kullanıyorum, ışık altında beyaz çekmeyi mi diyorsunuz bulanıktan kastınız eğer oysa Huawei'de öyle bir problem var çoğu telefonunda. O telefondan da ona geçmenizi önermem.

Zaten karanlık ortamda kamera yok denebilir :) Ama demek istediğim normal ortamda karıncalı ve bulanık, ışıklı ortamda bulanık çekiyor.
Huawei P Smart'tan 5S'e geçilmez bence. Başka alternatiflere yönelin derim eğer hiç memnun değilseniz.

Tavsiye bi telefon varmı 2.el kullanılabilecek?

Aynı şeyi ben düşündüm cihazım s6 edge ancak pek memnun değilim diye geçmek istedim bir çok telefoncu gördüm az kullanılmış da olsa ömrünü tükettiğini ve artık almanın pek mantıklı olmayacağını söylediler.

P Smart' ın değişime gidilerek yerine 5s alınacak kadar rezil bir telefon olduğunu sanmıyorum. Fiyatı itibari ile P Smart tavsiyesi hiç yapmadım, çünkü o fiyatlarda alınabilecek daha iyi telefonlar her zaman vardı ama sizin durmunuz farklı.

Bu saatten sonra 5S'in 2. eli bile alınmaz bana kalırsa. Pili 1560mAh, çok ama çok düşük. Kendim kullanıyorum, şarjı %100 iken 2 saat falan bakıyorum şarjı bitip kapanıyor. Bu benim pilim ile de alakalı olabilir ama çıkış yapalı üzerinden 5-6 yıl geçmiş bir ürün almanızı önermem. iPhone alınacaksa en az iPhone 7 öneririm, ama bütçeniz de kısıtlı. P Smart o bütçede en iyi telefonlardan birisi. Kamera ile ilgili olarak da ön kamera 1.2MP ve arka kamera 8MP. Kamera hakkında daha bir şey yazmama gerek yok heralde, az çok ne demek istediğimi anlamışsınızdır :) Bence P Smart ile devam edin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı