2.el iPhone 6 alırken ne yapılmalı?

SSVinvo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu telefon işlerinden çok uzağım IMEI hiç anlamam. Bir tane bulunduğum ilde buldum 64 GB 2.el iPhone 6 1200 lira. Bunu alınca normal telefon gibi SIM kartını takıp çalıştıracak mıyım yoksa IMEI e-Devlet cart curt uğraşmam gerekiyor mu?

Bu saatten sonra minimum 6S alınmalı bana kalırsa onun haricinde bir şey yapmanıza gerek yok simi takın onceden olusturdugunuz Apple ID yoksa olusturun gizli sorusunu sifresini vs bir yere not edin bu kadar.

Merhaba. Bu telefon işlerinden çok uzağım IMEI hiç anlamam. Bir tane bulunduğum ilde buldum 64 GB 2.el iPhone 6 1200 lira. Bunu alınca normal telefon gibi SIM kartını takıp çalıştıracak mıyım yoksa IMEI e-Devlet cart curt uğraşmam gerekiyor mu?
Alacağın iphone yeni değilse İmei'ye takılmana gerek yok o yıllardaki cihazlar yurt dışı bile olsa kaydı yapılmış oluyor. Almadan önce telefonun ayarlarından imeisini öğrenip tarayıcıya imei sorgulama yaz devletin bir sitesi çıkıyor oradan sorgulayıp öğrenebilirsin. Onun haricinde bir telefoncu da teste sokarsan yararına olur. 2022'de İphone 6 almak mantıksız.

Geri
Yukarı