2. el iPhone 6S alınır mı?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
iOS 15'i alan en düşük telefon olduğun ve birkaç tane potansiyel alabileceğim telefon olduğundan bu modeli yazdım.
Aslında iPhone SE olsa çok güzel olurdu çünkü küçük telefon istiyorum ama pek görmedim ilan.

Apple ekosistemi hakkında pek bilgim yok. Samsung ve Xiaomi kullanmış biriyim. Genelde bilgisayarı kullandığım için telefonun büyüğü yerine küçüğü daha iyi olur benim için.

Bilgilendirin beni.

Yazmayı unutmuşum. Benim birden fazla telefonum var. Birindeki eksiklik bana çok etki etmez. Mesela wp. Bir telefona iki tane yüklerim. Diğerine hiç gerek kalmaz.

Ben oyun oynamıyorum telefonda.

Önceliğim Iphone SE . Ama ilan olarak Iphone 6s daha çok. Alma olasılığından başlığa onu yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru 1- Hem evet hem hayır, genel olarak uygulamalara ve cihaza eklenen özellikler yük bindiriyor.
Soru 2- Eğer SHSH kaydı yoksa (genelde olmaz) düşürme şansınız yok.

Kavga çıkmışta arada kalmış gibi hissediyorum.
1 sosyal medyayı pek kullanmıyorum. Reddit'in eski versiyonu kullanılmaya devam edilirse güzel olur. Olmasa da zaten.
Benim birden fazla telefonum var.
2 minimum bütçe ile en ileri iOS sürümünü alan bir telefon istiyorum. Ama yeni sürüm gelmemesi benim için çok sorun olmayabilir ileride. Sadece o telefona uygun eski, genel uygulamaları yükleyebilsin yeter.
3 belki bayağı ileride maksimum bütçe ile iPhone alabilmeyi düşündüğümden yeni, güncel şeyler derdim yok.
4 sadece tadına bakmak istiyorum şu iOS ekosisteminin. Günlük kullanıma yetsin yeter. Mesela adım saysın, alarmı, sayacı, haritası, YouTube, tarayıcısı ve müziği gibi şeyleri olsun yeter.

Soru 1: Yeni sürüme geçtiği için mi cihazlar yavaşlıyor?
Soru 2: Önceki sürüme geri döndürülenebilinir mi?
2. mesela iOS 15 çıktı, iOS 14'te olan bir telefon yedekleme tarzı gibi bir şey alıp sonra iOS 15'e geçtikten sonra iOS 14'e dönebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı