2. el iPhone 6S alınır mı?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
iOS 15'i alan en düşük telefon olduğun ve birkaç tane potansiyel alabileceğim telefon olduğundan bu modeli yazdım.
Aslında iPhone SE olsa çok güzel olurdu çünkü küçük telefon istiyorum ama pek görmedim ilan.

Apple ekosistemi hakkında pek bilgim yok. Samsung ve Xiaomi kullanmış biriyim. Genelde bilgisayarı kullandığım için telefonun büyüğü yerine küçüğü daha iyi olur benim için.

Bilgilendirin beni.

Yazmayı unutmuşum. Benim birden fazla telefonum var. Birindeki eksiklik bana çok etki etmez. Mesela wp. Bir telefona iki tane yüklerim. Diğerine hiç gerek kalmaz.

Ben oyun oynamıyorum telefonda.

Önceliğim Iphone SE . Ama ilan olarak Iphone 6s daha çok. Alma olasılığından başlığa onu yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım güncellemesi büyük işletim sistemi mi yoksa güvenlik gibi şeyler mi yada uygulama güncellemesi mi?
Telefona yeni bir yazılım güncellemesi gelmiyor ve uygulama yapımcıları iOS sürümünüz eski kalacağı için iOS sürümünüze uygun uygulama güncellemeleri gelmiyor. Bazı önemli uygulamaları kullanamayabilirsiniz ve indiremeyebilirsiniz.(Whatsapp, Facebook vb.)

iOS 15'i alan en düşük telefon olduğun ve birkaç tane potansiyel alabileceğim telefon olduğundan bu modeli yazdım.
Aslında iPhone SE olsa çok güzel olurdu çünkü küçük telefon istiyorum ama pek görmedim ilan.

Apple ekosistemi hakkında pek bilgim yok. Samsung ve Xiaomi kullanmış biriyim. Genelde bilgisayarı kullandığım için telefonun büyüğü yerine küçüğü daha iyi olur benim için.

Bilgilendirin beni.

Tavsiye vermek gerekirse bir tanıdığım 8 Plus aldı 1 hafta sonra geri sattı. Eski telefonu gibi yavaşmış, satıp 11 aldı gayet memnun. 6S insanların yavaşlıktan satıp model yükselttiği telefon haberin olsun.

Kesinlikle almayın. Zaten ikinci el alıyorsunuz gidip o boyutlarda en azından iPhone 7 alın ama kesinlikle SE öneririm alabilirseniz alın. iPhone 6S'e gelecek olursak şuana kadar aldığı güncellemeler ile baya ağırlaştı paranız boşa gider çok kullanamazsınız.

Bütçeniz buna yetiyorsa başka seçeneğiniz yok zaten. Alınır. Yine her konuda olduğu gibi arkadaşlar 8 falan önermiş inanamıyorum bazen.

Şu an hangi telefonlara uygulama yuklenmiyor?

Şu anda günlük uygulamaları kullanmak istesen minimum iPhone 6 veya 5S gerekiyor onlarda iOS 12 sürümünde sınır yani birkaç aya iOS 13'e yükselir programlar kullanamazsınız uygulamaları veya eski sürümleriyle 1 sene filan daha geçer sonra onları da kullanamazsınız.
Eğer günlük 5-6 saati geçmiyorsa telefondaki vakitin iPhone 6S geçici olarak alınabilir fiyatları uygun zaten iOS 15 de 1.5-2 sene sorunsuz götürür sonrasında yeni bir modele geçersin.

Şu an hangi telefonlara uygulama yuklenmiyor?
iPhone 4S e yüklenmemeye başlayalı 1 yıl olmadı diye biliyorum, eskiden bir şekilde yükleniyordu şimdi imkansız.
iPhone 5S belki kullanılır iPhone 6 ise birkaç yıl boyunca daha kullanılır.

Geri
Yukarı