2. el iPhone 7 Plus alınır mı?

incisquirtle

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5500
RX 6600
Meslek
filmmaker, youtube creator menager, music producer
Merhabalar. Hepsiburada tarzı sitelerde yenilenmiş adı altında satılan cihazlardan alıp kullanan var mı? Bütçem en fazla 7 Plus'a yetiyor. 3500TL civarı.

Hangi siteden almamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Hepsiburada tarzı sitelerde yenilenmiş adı altında satılan cihazlardan alıp kullanan var mı? Bütçem en fazla 7 Plus'a yetiyor. 3500TL civarı.

Hocam iPhone 7 Plus almanızı önermem.
Cihaz çok sağlam gelse bile iyi bir seçenek olmaz Realme 7 Pro varken.

https://www.hepsiburada.com/poco-x3-pro-128-gb-poco-turkiye-garantili-p-HBCV000005NG7C

Bunu sıfır 3500 liraya alabiliyor iken kesinlikle o paralara 7 Plus önermem. 7 Plus'ın anca 2000-2500 ederi bence. Bu telefonda ise Snapdragon 860, 6GB ram, 128gb bellek, 120HZ ekran var.

İlk attığım da fazlasıyla yeter gayet ama bütçenizi artırabilirseniz 4000 küsür tlye 8GB ram ve 256GB versiyonu da var ayrıca onun da linkini bırakayım.

https://www.hepsiburada.com/poco-x3-pro-8-gb-ram-256-gb-poco-turkiye-garantili-p-HBCV000005NHCO

Son düzenleme:
https://www.hepsiburada.com/poco-x3-pro-128-gb-poco-turkiye-garantili-p-HBCV000005NG7C

Bunu sıfır 3500 liraya alabiliyor iken kesinlikle o paralara 7 Plus önermem. 7 Plus'ın anca 2000-2500 ederi bence. Bu telefonda ise Snapdragon 860, 6 GB RAM, 128 GB bellek, 120Hz ekran var.

İlk attığım da fazlasıyla yeter gayet ama bütçenizi artırabilirseniz 4000 küsur TL'ye 8 GB RAM ve 256 GB versiyonu da var ayrıca onun da linkini bırakayım.

https://www.hepsiburada.com/poco-x3-pro-8-gb-ram-256-gb-poco-turkiye-garantili-p-HBCV000005NHCO

Hocam kişi kullanım amacını belirtmemiş ancak söylemem lazım.
Eğer oyun oynamak için alıyorsanız ya da sık oyun oynayan biriyseniz POCO X3 Pro alın.
Eğer oyunla çok işiniz yoksa POCO'ya hiç yaklaşmayın, direk Realme 7 Pro alın.

Önermiyorum. Apple orijinal parçaları diğer firmalara dağıtmıyor. Yani parçalar çakma. Ayrıca artık iPhone 7 Plus'ın ahı gitmiş vahı kalmış.

Bence 2. el bir iPhone 7 Plus almak yerine, Android tarafında çok daha iyi cihazlar alabilirsiniz. Ekran ve kamera gibi özellikler sizin için önemliyse Redmi Note 10 Pro, işlemci ve RAM gibi özellikler sizin için önemliyse POCO X3 Pro almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese değerli yorumları için teşekkür ediyorum fakat Android çöpüne yeterince bulaştım daha da bulaşmak istemiyorum.

Herkese değerli yorumları için teşekkür ediyorum fakat Android çöpüne yeterince bulaştım daha da bulaşmak istemiyorum.

Çok fazla açıkladım ama neyse yene açıklayacağım.

Hocam Android çöp değildir.
iOS daha iyi ama Android kesinlikle çöp değildir.
Hangi cihazları kullandınız da Android'den nefret ettiniz?

Çok fazla açıkladım ama neyse yene açıklayacağım.

Hocam Android çöp değildir.
iOS daha iyi ama Android kesinlikle çöp değildir.
Hangi cihazları kullandınız da Android'den nefret ettiniz?
Samsung olarak S8, Note10, S20
Xiaomi Redmi Note 9, 10 Pro ve Mi9T
aklıma gelmeyen birçok cihazı da elime alıp uzun süre test ettim hiçbiri tatmin edici cihazlar değil açıkçası. Android cihazların yaptığı tek şey rakamlarla oynayıp bak 500GB RAM 1500MP kamera diyip müşteriyi kandırmak. İnstagram filitrelerini bile doğru düzgün çalıştırmayı beceremeyen fotoğraf video exportlarken ruhunu teslim eden cihazlardan pek bir beklentim yok.
Önermiyorum. Apple orijinal parçaları diğer firmalara dağıtmıyor. Yani parçalar çakma. Ayrıca artık iPhone 7 Plus'ın ahı gitmiş vahı kalmış.
Bu hocamızın dediği gibiymiş olaylar. Bekleyip sıfır cihaz almaya çalışacağım.

Samsung olarak S8, Note10, S20.
Xiaomi Redmi Note 9, 10 Pro ve Mi9t.
Aklıma gelmeyen birçok cihazı da elime alıp uzun süre test ettim hiçbiri tatmin edici cihazlar değil açıkçası. Android cihazların yaptığı tek şey rakamlarla oynayıp bak 500GB RAM 1500MP kamera deyip müşteriyi kandırmak. Instagram filitrelerini bile doğru düzgün çalıştırmayı beceremeyen fotoğraf video exportlarken ruhunu teslim eden cihazlardan pek bir beklentim yok.

Bu hocamızın dediği gibiymiş olaylar. Bekleyip sıfır cihaz almaya çalışacağım.

Samsung Note 10, S20, Xiaomi Mi 9T ve video exportlarken ruhunu vermek? :D

E o zaman ben 2000 TL'ye canavar almışım herhalde alight Motion'da 4.5 saat uğraştığım editi 1-1.5 dakikada export ediyorsa :D :D :D
Ayrıca Android iOS gibi stabil olmadığı için fazla ["500 GB (?)"] RAM olmak zorunda.(One UI ve Oxygen OS istisna denilebilir.)
Kamera kısmında amiral gemilerine bakarsanız öyle ahım şahım (1500 MP? :D) MP rakamları da yok.
Tamam Android'i sevmiyorsunuz okey de bu kadar genelleme yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı