2. el iPhone X face ID bozuk alınır mı?

Aslında alacağım kesin değil bir araştırma yapmak istemiştim. Sizlere bir sorum olacak çok önemli bu benim için. Kara cumada (27 Kasım) iPhone XR 5500 civarına düşer mi?

Arkadaşlar 2. el piyasada araştırma yaparken 7 Plus kullanıcısıyla iletişim halindeydim. 7 Plus garantisiz 3550 TL fiyat çekmişti. Bende bunu almaktansa 4000 TL iPhone X ( face ID bozuk) almak mantıklı geldiğini açıkladım ona. Çünkü zamanında sıfır aldığım iPhone 7'de parmak izini kullanmıyordum biraz işlevsiz gelmiş olup parmağımı ufacık bir ıslaklıkta veya nemli olduğunda okumuyordu. Ve daha sonra resimdeki konuşmayı yaptı. Sizce bu doğru mu?

Eki Görüntüle 672275
Face ID boşuna bozulmamıştır, o telefon bir işlem görmüştür. Dediklerine doğru diyemem ama orijinal olmayan parçalar ile tamir yapıldı ise ilerde sorun çıkarabilir.

Bu arada iPhone 7 gibi bir cihaz asla 3500TL etmez onu da belirteyim.
Aslında alacağım kesin değil bir araştırma yapmak istemiştim. Sizlere bir sorum olacak çok önemli bu benim için. Kara cumada (27 Kasım) iPhone XR 5500 civarına düşer mi?
Dolar çok artmazsa Apple de yeni iPhone çıkınca eskisine indirim yaptığı için o fiyatlara düşebilir. Düşmezse de bence 4800TL bandına sıfır SE 2020 alın.

Face ID boşuna bozulmamıştır, o telefon bir işlem görmüştür. Dediklerine doğru diyemem ama orijinal olmayan parçalar ile tamir yapıldı ise ilerde sorun çıkarabilir.

Bu arada iPhone 7 gibi bir cihaz asla 3500TL etmez onu da belirteyim.

Dolar çok artmazsa Apple de yeni iPhone çıkınca eskisine indirim yaptığı için o fiyatlara düşebilir. Düşmezse de bence 4800TL bandına sıfır SE 2020 alın.
Sırf arkasında elma var diye 4-5 yıllık cihazları 3.5k fiyatlara satıyorlar millet ise alıyor deli oluyorum.

Sırf arkasında elma var diye 4-5 yıllık cihazları 3.5k fiyatlara satıyorlar millet ise alıyor deli oluyorum.
Hocam iPhone'ların ikinci eli araba piyasası gibi. Benim arkadaşım telefon al satçılığıyla yakından ilgileniyor sırf sıfır ayarında diye 3500 lira veren bir sürü keriz varmış. Bizim milletin olayı gösteriş. Android alırsa Allah korusun diğerlerinden geri kalır, kendini ezik filan hisseder.

Hocam iPhone'ların ikinci eli araba piyasası gibi. Benim arkadaşım telefon al satçılığıyla yakından ilgileniyor sırf sıfır ayarında diye 3500 lira veren bir sürü keriz varmış. Bizim milletin olayı gösteriş. Android alırsa Allah korusun diğerlerinden geri kalır, kendini ezik filan hisseder.
3500TL'ye A71 alır her türlü fotoğrafı videoyu çeker 3 yıl güncellememi alır 4 yıl kullanırım. Şarja bağlı hayat yaşamama da gerek kalmaz.
O benai Android kullandığım için ezik olarak gören arkadaşlar ise Şarja bağlı hayat yaşayıp 4 yıllık telefonlarını "BaK bEn iPhOnE kUlLaNıYoRuM" diye gösterirler. Dediğim gibi 8 Plus altı alınmaz.

2. el piyasasına baktığım zaman iPhone X'lerde genelde face ID sıkıntısını görmekteyim. Bilmediğim bir kronik sıkıntısı mı var?

Geri
Yukarı