2. el kart için hangi testler yapılmalı?

Makaleler
2
Yer
Ojom - Umbara
Arkadaşlar merhaba 2.el GTX 1080 alacağım, FurMark testi dışında dikkat etmem gereken neler var? Teşekkürler. FurMark test sonuçlarını bunlar.

1a700104-c2a1-4c1c-86a6-156c343610ce.jpg

Furmark testini en az 3-4 saat yaptır. Fırınlanmışsa anlamanın imkanı yok. Kendi kendine 1 gün sonra da 1 ay sonra da bozulabilir.
Bana öyle oldu ve satan adam ben satarken sağlamdı banane dedi sıyrıldı. Polise giderim hakkımı ararım falan diyorsan da o iş yaş. Bir bakmışsın harcadığın kadar bir de mahkemeye masraf etmişsin.

Furmark testini en az 3-4 saat yaptır. Fırınlanmışsa anlamanın imkanı yok. Kendi kendine 1 gün sonra da 1 ay sonra da bozulabilir.
Bana öyle oldu ve satan adam ben satarken sağlamdı banane dedi sıyrıldı. Polise giderim hakkımı ararım falan diyorsan da o iş yaş. Bir bakmışsın harcadığın kadar bir de mahkemeye masraf etmişsin.
Garantisi olmadığı için vazgeçtim almaktan, teşekkürler.

Ben yerinde olsam AliExpress'ten alırdım. Sarı site ve bilmem ne GO gibi dolandırıcı dolu sitelerden daha güvenli. Güvenilir satıcılar var AliExpress'te. Ya da idarelik GT 1030 alabilirsin sıfıra.

Yok şu an kartım var, mining için bir kart daha alacaktım onu da sıfır almaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı