2. el kasa alma

servo212

Decapat
Arkadaşlar monitorum var. 2. el Max 600-700 TL'lik wolfteam, Metin 2 gibi oyunlari acabilecek kasa arıyorum ama Giresun icinde hic istedigim gibi kasa yok. Diğer şehirlerde guzel kasalar var, kargo yoluyla kasa alsam guvenilir olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar monitorum var. 2. el Max 600-700 TL'lik wolfteam, Metin 2 gibi oyunlari acabilecek kasa arıyorum ama Giresun icinde hic istedigim gibi kasa yok. Diğer şehirlerde guzel kasalar var, kargo yoluyla kasa alsam guvenilir olur mu?

Kargolara şu aralar yoğunluk fazla. Güvenilir yerlerden alın. Kargo geç gelebilir korkmayın :)
⚠️Kargolara yoğunluk fazla olduğu için dolandırıcılarda boş durmuyor...

Özellikle bir bilgisayar hurdacısı bulabilirseniz iyi şeyler çıkarabilirsiniz. Bende E8500 4 GB DDR3 RAM GT730'lu sistemi monitör dahil 475 TL gibi bir fiyata topladım. Sadece ne alacağınızı bilin yeter, kazıklanmayın sonra :)

Vallahi nasıl söyleyeyim :D hiçbir tabelası olmayan bir dükkandı benimki :D tesadüfen görmüştüm orayı, okulumun caddesinin üzerindeydi hemen zaten. Adamlar transit gibi bir araba ile resmen kasa boşaltıyorlardı :D girdim birkaç kez adamı yoklamak için şu bu var mı bulunur mu diye. Birkaç ziyaretten sonra zaten tanır olduk birbirimizi ( adam bana ilkokul hatıralarından askerlik hatıralarına kadar aklıma öykü yazdı resmen :D ) neyse DDR2 anakartı rahat bulursun eğer hurdacı bulursan tabii :) performansından memnunum evet ;) sadece güç kaynağından korkuyorum o kadar :)
Letgo'dan veya sahibindenden kargo yoluyla kasa alsam RAM'in harddiski veya diger parcalar icinden çıkmama olasiligi var mi?
Letgo'da elden alış veriş yaparsanız, sahibinden' de GeT ile alırsanız sıkıntı olmaz.

@Yiğitt35 Çok iyi gerçekten :D Şu an eldeki parçaları değerlendirmeyi aşırı istiyorum. Herkesin girebileceği bir tane medya bilgisayarı yapmak istiyorum eve. Bir araştırırım artık sen böyle dedikten sonra :)
Letgo'dan veya sahibindenden kargo yoluyla kasa alsam RAM'in harddiski veya diger parcalar icinden çıkmama olasiligi var mi?
Bence var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı