2. el Lenovo Legion 5 Pro alınır mı?

Bütçe
42500

Furkan Yesildag

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sahibindende bir ilan buldum ve ilanda 16 ay garantili Almanya'dan getirilmiş (yani klavyesi qwertz Almanca). 12. nesil i7-12700H RTX 3070 Ti 150 watt 165 Hz 2K ekran 42500 TL diyor. Yazılım ve oyun için kullanacağım için Almanca klavyeyi değiştiririm diye düşünüyorum. Burada da bir masraf var. Sizin fikirleriniz nelerdir?
Veya hiç 2. ele yönelmeyip 0 laptoplara mı bakmalıyım? 0'lardan hangilerini önerirsiniz?

Merhaba. Sahibindende bir ilan buldum ve ilanda 16 ay garantili Almanya'dan getirilmiş (yani klavyesi qwertz Almanca). 12. nesil i7-12700H RTX 3070 Ti 150 watt 165 Hz 2K ekran 42500 TL diyor. Yazılım ve oyun için kullanacağım için Almanca klavyeyi değiştiririm diye düşünüyorum. Burada da bir masraf var. Sizin fikirleriniz nelerdir?
Veya hiç 2. ele yönelmeyip 0 laptoplara mı bakmalıyım? 0'lardan hangilerini önerirsiniz?

42000 civarına kapalı kutu RTX 4060 laptoplar vardı. Bulabilirsem link atarım.

Son düzenleme:
açayım
Hocam nereden baktınız bilmiyorum ama Legion 5 Ryzen 5 5600H 3060 30K'da onu almanız daha mantıklı olur illa Legion olacak diyorsanız.
legion olması şart değil tabii ki beni uzun yıllar üzmeyecek bir laptop istiyorum

Legion olması şart değil tabii ki beni uzun yıllar üzmeyecek bir laptop istiyorum.

Anladım hocam, öyle bir laptop arıyorsanız Legion zaten iyi bir seçenek bildiğim kadarıyla, önceki mesajda attığım laptopu düşünebilirsiniz. Veya ROG STRIX'ler var benzer fiyata, onlara da bakabilirsiniz:
Bu mesela, ben AMD işlemci tercih etmediğim için uzak duruyorum ama siz isterseniz bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı