Lenovo Legion 5 Pro alınır mı?

Bütçe
15000

Blackcshark

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem maksimum 15k. Bu laptopu buldum APU bayağı iyi geldi bana yazılımda kullanacağım o yüzden işlemcisi güçlü ve bataryası uzun ömürlü laptop lazım. Bu beni uzun yıllar götürür mü görüşleriniz nedir?

Kaç yıldır kullanıldığını öğrenmen gerek laptopların ortalama ömrü 5 yıl onun dışında işini görür bir laptop.

Arkadaşlar bütçem maksimum 15k. Bu laptopu buldum APU bayağı iyi geldi bana yazılımda kullanacağım o yüzden işlemcisi güçlü ve bataryası uzun ömürlü laptop lazım. Bu beni uzun yıllar götürür mü görüşleriniz nedir?

Bu Legion değil ki hocam. Özellikleri size yetiyorsa alın yani ama bu Legion değil.

Bu Legion değil ki hocam. Özellikleri size yetiyorsa alın yani ama bu Legion değil.

Kaç yıldır kullanıldığını öğrenmen gerek laptopların ortalama ömrü 5 yıl onun dışında işini görür bir laptop.

Bu laptopu adam 2 ay önce yurt dışından almış yani yurt dışı ürünü garantisi yok.
Ama özellikleri çok iyi işlemcisi özellikle iyi ve ekran kalitesi.
Sizce değer mi bunu almaya yoksa sıfır olarak bu ürün alınır mı?

Bu laptopu adam 2 ay önce yurt dışından almış yani yurt dışı ürünü garantisi yok.
Ama özellikleri çok iyi işlemcisi özellikle iyi ve ekran kalitesi.
Sizce değer mi bunu almaya yoksa sıfır olarak bu ürün alınır mı?

Siz bilirsiniz hocam ben olsam biraz daha düşük işlemcili olsa da garantili ve Türkçe klavyeli Dell modelini seçerdim ama herkesin önceliği farklı olabilir. Lenovo'nun işlemcisi biraz daha eski ama daha güçlü sanırım U serisine göre ama çok ciddi bir performans farkı var mı yok mu bilmiyorum araştırdıysanız siz biliyorsunuzdur.

Geri
Yukarı