2.El LG G2 Almak Mantıklı Mı?

2. el telefon tavsiye etmiyorum. Nedeni; Adam telefonu kullanır, sonra satmak ister. Satarken de kurnazlık yapıp, İMEİ numarasını yedekleyip satarsa vay o satın alanın haline... O İMEİ numarasını başka bir telefona kopyaladığında hem kopyalanan telefon kullanılamaz hale gelecektir hem de satın alınan telefon kapanacaktır. Lütfen biraz dikkatli olalım. Almayın demiyorum. Fakat güvenmediğiniz kişilerle KESİNLİKLE alışveriş yapmayın.

Anne onay verdiyse babayi ikna etmek kolaydir...
Babalari zaten aslinda cocuklar degil anneler ikna eder.

Ben babama o kadar yalvarmama ragmen Brick Game aldiramamistim zamaninda.
Annem babami ikna etmisti. :)

Git Real Racing 3 APK+ Data dosyalarını kur incele GPU'da yıpranma var mı diye. Al eline kasaya bak, incele yalnız aileni de götür yanında ki inansınlar. :) Bende G2 kullanıyorum.

G2 kullanıyorum ve tavsiyem ikinci el G2 değil ikinci el telefon almamanız. Mevcut bütçenizi kesinleştirerek sıfır bir telefon almanızı öneririm. Benim fikrim ikinci el iyi donanımlı bir telefondansa düşük donanımlı sıfır bir telefondur.

Önemli olan telefonun kasası değil içidir. Cazip tekliflerle gelen telefoncudan korkmanda yarar var. Çoğu, müşteriyi dolandırma peşinde. Benim kendi akrabalarım, tanıdıklarım bile bize ayak yapıyorlar. Sadece 1 ay telefoncu arkadaşımın yanında çalıştım, telefoncu değil resmen dolandırıcıydı.
Bazıları çalıntı da olabiliyor. Birisi çalıp getiriyor ucuza elinden çıkarıyor. Telefoncular onu araştırmaz, yaptığı kâra bakar.
İkinci el cihazda her şeyle karşılaşabilirsin kısacası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı