2.el mining ekran kartı alınır mı?

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Merhabalar. Merak ediyordum da ben şu anda RX 570 8 GB Armor kullanıyorum. Bu ekran kartını satıp mining yapılmış ekran kartlarını beklesem saçmalık mı olur? Merak ettiğim için soruyorum.

Merhabalar. Merak ediyordum da ben şu anda RX 570 8 GB Armor kullanıyorum. Bu ekran kartını satıp mining yapılmış ekran kartlarını beklesem saçmalık mı olur? Merak ettiğim için soruyorum.

Kartlar yorulmuş oluyor ama FPS'e etki etmiyor deniyor hocam ama kartların ömrü kısa oluyor haberiniz olsun.

Bir videoda görmüştüm, mining yapılan ekran kartının performansı azalmıyor diye, sadece çok kullanıldığı için sıcaklıkları biraz fazla oluyor. Onun dışında soğutursan sorun olmaz, tabii almadan testlerini yaptırmalısın. Bahsi geçen video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıcaklıklar iyiyse ve uzun süre yük altında sıkıntısız çalıyorsa alınır.

Eğer ekran kartını çok kullanmıyorsan ve uzunca bir süre kartsız kalmayı göze alabilecek isen yapılabilir bir şey bence. Şuan da ilana koyup yüksek bir rakama satabilirseniz özellikle ordan gelicek parayı bir şekilde çoğaltabilcek deneyiminiz var ise kartnızı iyi bir karta bedavaya yükseltebilirsiniz.
Tabi aynı şekilde kartınız ile mining yapıp da para biriktirebilirsiniz.

Eğer ekran kartını çok kullanmıyorsan ve uzunca bir süre kartsız kalmayı göze alabilecek isen yapılabilir bir şey bence. Şuan da ilana koyup yüksek bir rakama satabilirseniz özellikle ordan gelicek parayı bir şekilde çoğaltabilcek deneyiminiz var ise kartnızı iyi bir karta bedavaya yükseltebilirsiniz.
Tabi aynı şekilde kartınız ile mining yapıp da para biriktirebilirsiniz.
Ekran kartını kullanıyorum. Şöyle bir şey de var işlemcim Ryzen 3 2200G dahili ekran kartı var.

Geri
Yukarı