2. el Nintendo Switch nasıl?

4D0niSs

Decapat
Makaleler
1
Eğer Xbox Series S varsa 2. el Switch alınır mı? Kuzenden alacağım Allah nasip ederse. Yarın paket içeriği tam tertemiz 2 yılda Max 5 kez kullanılmış. Cihaz yanında mario Odyssey ve mario kart 8 Deluxe ekran koruyucu CAS'e dahil 4500 TL kutulu her şey değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Xbox Series S varsa 2. el Switch alınır mı? Kuzenden alacağım Allah nasip ederse. Yarın paket içeriği tam tertemiz 2 yılda Max 5 kez kullanılmış. Cihaz yanında mario Odyssey ve mario kart 8 Deluxe ekran koruyucu CAS'e dahil 4500 TL kutulu her şey değer mi sizce?

Switch hakkında yorum yapamıyacağım fakat Xbox Series S eğer yeni nesil konsollara adım atmak istiyorsunuz en iyi seçenektir şu an değerlendirebilirsiniz Series S'i de.

Oyunların aşırı pahalı olma durumları da var sonuçta elinizde Game Pass gibi bir oyun kütüphanesi var eğer Xbox Series S alırsanız.

Oyunların aşırı pahalı olma durumları da var sonuçta elinizde Game Pass gibi bir oyun kütüphanesi var eğer Xbox Series S alırsanız.

Series S şu an için alınabilir fakat 2-3 sene ya gider ya gitmez o konsol. Depolama alanı kısıtlı, sistem yeterliliği ileriye dönük pek değil.

Series S şu an için alınabilir fakat 2-3 sene ya gider ya gitmez o konsol. Depolama alanı kısıtlı, sistem yeterliliği ileriye dönük pek değil.

Series S bu PS 5 ve Xbox One Series X fiyatlarını düşündüğümüzde en alınabilecek konsol taşınabilir HDD satılıyor zaten cüzi denebilecek miktarlara ben bile Xbox One kullanıyorum şu an zamanında sıfır almıstım yaklaşık 3 sene oldu hala taş gibi konsol depolaması da gayet yetiyor o sonuçta oynayacağınız oyunlara bağlı.

Switch hakkında yorum yapamıyacağım fakat Xbox Series S eğer yeni nesil konsollara adım atmak istiyorsunuz en iyi seçenektir şu an değerlendirebilirsiniz Series S'i de.
Series s zaten var dedim ya hocam

Hocam series s var zaten yanına İstedim switchi

Nintendo eShop Türkiye'de olmadığı için yerel fiyatlandırma söz konusu değil. Nintendo da açgözlü bir firma olduğu için çoğu oyunu $60'dan alacaksınız. Bu size sıkıntı olabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı