Alıcı 2.El OEM ürünleri

Fu-Linn

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum da bütçem çok olmadığı için 2.el almayı planlıyoruz. Aradığım parçalar ise
  • İ3 4160 - 4170 veya Pentium G3258
  • H81M-P33 Anakart
  • GTX 750Ti - GTX760 veya eş değer bi AMD ekran kartı
  • 8GB RAM. ( Tek slot tercihimdir. )
Bu yazdıklarımdan satan varsa alabilirim fakat İstanbul için tercihimdir. Ceza alma ihtimalime karşı facebook adresinize veya telefon numaranızı yazarsanız sevinirim.

Ekran kartı olarak Sapphire Hd 7850 düşünürsen satışa çıkardım.

Evga GTX760 ekran kartı, INTEL i3 4150 işlemci ve 2x4 Gskill 1600 MHz RAM var elimde. Ekran kartının her şeyi var. İşlemcinin sadece faturası yok ama 2018 e kadar arena bilgisayar da garantisi var kontrol ettik. RAM'in fatura var fakat kutu yok. Toplam 1040 TL istiyorum ekran kartı 600 TL, işlemci 300 TL, RAM 140 TL hepsinin bir seneyi geçmedi alınması.

Evga GTX760 ekran kartı, INTEL i3 4150 işlemci ve 2x4 Gskill 1600 MHz RAM var elimde. Ekran kartının her şeyi var. İşlemcinin sadece faturası yok ama 2018 e kadar arena bilgisayar da garantisi var kontrol ettik. RAM'in fatura var fakat kutu yok. Toplam 1040 TL istiyorum ekran kartı 600 TL, işlemci 300 TL, RAM 140 TL hepsinin bir seneyi geçmedi alınması.

Nerede oturuyorsunuz ? Bir de parçaların resmi veya linklerini atar mısınız ? Düz 1000TL yaparız sanırım :)

Maalesef, İstanbul Sefaköy'de. Ama şöyle birşey var ben bu parçaları dün birinden aldım ikinci el olarak işlemci ve RAM de sorun yok ısınma çalışmama gibi. Sadece ekran kartını taktım ama daha tanıtmadım denemedim. Biraz kullanıcam bu parçaları bozuk bir durum olmaz ise satış yapabilirim 1040 TL'den.

Ekran kartını da test ettikten sonra SS veya resim filan atarsanız güzel olur çalıştığını filan görmek açısından. Zaten şuan biraz eksiğim var öğrenciyim düz 1000TL yapalım da alabiyim :)

Usta o zaman RAM'ler 100 TL'den geliyor, bende öğrenciyim. Ben de başka parçalar alacağım o yüzden 1040 TL'den satmam lazım.

Size dönüş yaparım.

Güzel haberlernizi bekliyorum :) Daha kasa, anakart ve HDD alıcam usta bütçem kısıtlı RAM'ler 100TL yerine işlemciye 250TL diyelim :) Pazarlıksız alışveriş mi olur :)

Xizt usta ekran kartı sağlam fakat o bende kalacak. Ben size 2x4 8 GB RAM, i3 4150, Seagate 1 TB harddisk satabilirim. İşlemcinin faturası yok, RAM ve harddiskin faturası var kutusu yok. Toplam 580 TL.

Usta bunlara artı olarak elimde kutulu, faturalı ve bir senelik Gigabyte IF 133 550 Wat PSU'lu kasa mevcut. Temizdir. Fiyatı 200 TL.

Geri
Yukarı