2.el PC toplama

Bütçe
3000-3200
MSI B450 en sorunlu kartlarından biridir sakın bulaşma kullanan pek çok kişi MSI B450 kartını satmak için çaba harcıyor bildiğin bir DDR3 gibiden farkı yok tek farkı DDR4 olması. Eğer biraz bütçem var dersen biriktirerek parçaları tek tek almanı tavsiye ederim. Mesela önce kuracagın sistemi bir deftere yaz ve sonra analarta ve işlemciye dön ardından RAM ve ekran kartına bak en son HDD veya SSD PSU ve kasaya bakarak kurman. Aklındaki modeli çıkar ve Vatan çalışanlarından güzelce bilgi al. Herkesin forumda favorileri mutlaka vardır gereken arkadaşlarda sana tavsiyelerde bulunacaktır, ben olsam bu ortamda pek 2 ele yanaşmam.

B450M kötü mü? Bunu ilk söylesen sizsiniz sanırım. Herkes efsane diyordu.
MSI B450 en sorunlu kartlarından biridir sakın bulaşma kullanan pek çok kişi MSI B450 kartını satmak için çaba harcıyor bildiğin bir DDR3 gibiden farkı yok tek farkı DDR4 olması. Eğer biraz bütçem var dersen biriktirerek parçaları tek tek almanı tavsiye ederim. Mesela önce kuracagın sistemi bir deftere yaz ve sonra analarta ve işlemciye dön ardından RAM ve ekran kartına bak en son HDD veya SSD PSU ve kasaya bakarak kurman. Aklındaki modeli çıkar ve Vatan çalışanlarından güzelce bilgi al. Herkesin forumda favorileri mutlaka vardır gereken arkadaşlarda sana tavsiyelerde bulunacaktır, ben olsam bu ortamda pek 2 ele yanaşmam.

B450M kötü mü? Bunu ilk söylesen sizsiniz sanırım.

Ben olsam aşağıda ki sistemi alırdım ancak onda kasa yok biraz daha bütçenizi en azından 4 bin bandına çıkarmanız gerebilir kasa ile ama aşağıda ki sistem çok daha güçlü.

Kasayı kartondan yapacağım./gamemode 1 yazdım ve aklıma bu geldi.

B450M kötü mü? Bunu ilk söylesen sizsiniz sanırım. Herkes efsane diyordu.

B450M kötü mü? Bunu ilk söylesen sizsiniz sanırım.

Kasayı kartondan yapacağım./gamemode 1 yazdım ve aklıma bu geldi.

Kullandık oda en fazla 4 ay. İyi performans alamadık. Sonra hem işlemciyi hem de analartı değiştirdik şu anda kullanmış olduğum anakart ASUS ROG STRIX b550. dahada bu kartın altına inmeyecegimizi ögrenmiş olduk.

Kullandık oda en fazla 4 ay. İyi performans alamadık. Sonra hem işlemciyi hem de analartı değiştirdik şu anda kullanmış olduğum anakart ASUS ROG STRIX b550. daha da bu kartın altına inmeyecegimizi ögrenmiş olduk.

Sanırım A320M alırım. Bütcem yüzünden.

Biraz oyun biraz grafiker 3D tasarım. Auto CAT program.şuandaki sistemimden menunum.
Ram lerin MHz hızı ve bu sistemle ne açmaya çalıştığınız da önemli. Ne çalıştırdınız bu sistemde sadece oyun mu hangi oyun belki yazılımsal bir problem de olabilir.
Yazılımsal olabilir. Pek üstünde durmadık dogrusu

Geri
Yukarı