2. el piyasası neden bu kadar pahalı?

Ucuza da koysanız pahalıya da koysanız aynı kişiler sizi buluyor. Alıcıların %95'i ölücü ya da beleşçi.

Hem katılıyorum hem katılmıyorum. Piyasanın altında bir fiyatla işlemci satarken 100 TL isteyen oldu. Sonra da bunu 100 TL satmıyorum diye suçlu ben oldum. Bazı satıcılar da fahiş fiyat koyuyor bu da ayrı bir konu açıkçası.

Kazık tabii ki. Bu fırsatçılar bitmez. Fakat lafa gelince hepsi müslüman. 2. El araca sıfır fiyatından fazla fiyat çekeni mi dersin? Pek şaşırma bence.

Serbest piyasa diye bir şey var herkes istediği ürünü istediği fiyattan satar beğenmeyen almaz bu kadar basit bunun tartışılacak bir yönü olmadığını düşünüyorum.

Serbest piyasa diye bir şey var herkes istediği ürünü istediği fiyattan satar beğenmeyen almaz bu kadar basit bunun tartışılacak bir yönü olmadığını düşünüyorum.
Haklısınız sıfır fiyatından yüksek fiyat biçen insanların tartışılacak yönüleri yok. Sonuçta serbest piyasa.

Yatırım tavsiyesi olarak görebilirsiniz. Türkiye de yatırım yapacaksanız, motosiklet alacaksınız. Her yıl yeni versiyonu çıkınca sürekli 2. el de artış sağlıyor ve kullandığınız da yanınıza kalıyor. 😂

Geri
Yukarı