2. el PlayStation 4 alırken nelere dikkat edilmeli?

Oyunlar çok hızlı gelişiyor hocam. PS4 eski oyunları bile 30 FPS'te zor oynatabiliyor.

Hocam ama PS4 ile PS4 Pro arasında FPS farkı varmış.

Hocam uzun bir süre daha devam edeceğini düşünüyorum çünkü hala inanılmaz satılıyor ve Sony PS5'den beklediğini tam alamadı ayrıca öyle birdenbire kesemezler yani kısacası daha uzun bir süre destek kesilmez PS6 çıkana kadar belki daha da uzun bir süre.

Şunu merak ettim PS4 için çıkmayan oyunlar PS4 Pro için çıkabilir mi?

Evet ciddi FPS varlı var ikisi de vardı bende şuan slim var cidden hissediliyordu FPS farkı

Yok hocam olmaz öyle bir şey proya özel ya da slim'e özel oyun çıkmaz.

PS4 Pro daha yeni ve güçlü olduğu için dedim hocam.
Hocam desteğinin kesilmesi konusunda şöyle bir şey hatırlıyorum yanlış değilse; bir ara PS4 üretimi durmuştu 2 3 ay önce o zaman Ceo'ları merak etmeyin PS4 desteği en az 5 yıl daha devam edecek demişti ki gelirlerinin Büyük kısmı PS4'de öyle bir riski göze alamazlar . Ne zaman ki artık oyunları kaldırmaz destekleyemez hale gelir o zaman destek tamamen kesilir .

Hocam desteğinin kesilmesi konusunda şöyle bir şey hatırlıyorum yanlış değilse; bir ara PS4 üretimi durmuştu 2-3 ay önce o zaman CEO'ları merak etmeyin PS4 desteği en az 5 yıl daha devam edecek demişti ki gelirlerinin büyük kısmı PS4'de öyle bir riski göze alamazlar. Ne zaman ki artık oyunları kaldırmaz destekleyemez hale gelir o zaman destek tamamen kesilir.

Peki PS+'ın desteği biter mi PS4 için?

5000-5500 TL'den aşağı PS4 Pro yok sanırım. 6300 TL civarına sıfır Xbox Series S satılıyor hem de gamepass avantajı var. Bence almak çok mantıklı değil ama exclusive oyunlar oynayacağım demişsiniz alıp satarsınız en kötü oyunlar bitince.

5000-5500 TL'den aşağı PS4 Pro yok sanırım. 6300 TL civarına sıfır Xbox Series S satılıyor hem de Game Pass avantajı var. Bence almak çok mantıklı değil ama exclusive oyunlar oynayacağım demişsiniz alıp satarsınız en kötü oyunlar bitince.

Hocam böyle deyince de Xbox alasım geliyor.

Kırık almayı düşünmüyorum belki sonradan kırdırırım.

Peki bu dediklerinizin hepsini nasıl anlayabilirim belki DualShock'u anlarım ama diğerleri çok zor tespit edilebilir gibi geliyor.

Kaç gibi bir fiyat düşünüyorsunuz satmayı düşünüyorum da kaç TL vereceksiniz.

Çıkmaz bende var FPS farkından çok grafik farkı var grafiği değiştiremiyorum PS4 Pro kullanan biri olarak hepsi Full'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı