2.el PS4 alınır m?

PS4 alacağım kırık olarak.
PS 4 Pro kırık 1TB 5300TL idi
PS4 Slim 500 GB 4bin TL idi alacağım yerde güvenilir bir yer.
Şimdi evimde TV 4K ve Slim almayı düşünüyorum açıkçası çünkü Pro'ya o kadar para baymak istemiyorum.
Ama yine de kafamda sorlar var.
Slim alırsam TV de çamur gibi mi görünüyor yani YouTube'da 1080p video izliyorum o kadar can alıcı bir görsellik görmüyorum öyle mi olur?
Teşekkür ederim.

Anlamadım bu ne biçim soru?

Kırıklar daha ucuz oluyor. Şu an 2,5 bine satan da var oyunlu-oyunsuz.

Satanlar var fakat ben Aksaray da yaşıyorum burada satan yok.
Satıcılar benden başka şehirde yaşıyor ve onlarada güvenemiyorum yani 2.el ürün almaya.
Konsol kulübü var oraya güveniyorum güvenilir bir yer oradan alacağım orada 4Bin'e satıyor yani.

Satanlar var fakat ben Aksaray da yaşıyorum burada satan yok.
Satıcılar benden başka şehirde yaşıyor ve onlarada güvenemiyorum yani 2.el ürün almaya.
Konsol kulübü var oraya güveniyorum güvenilir bir yer oradan alacağım orada 4Bin'e satıyor yani.
Anladım hocam bizim burda güvenilir bir yer var isterseniz araştırabilirsiniz. İsmi "royalkonsol" İstanbulda hocam. Sahibindenden sattığı şeyler var.

Anladım hocam bizim burada güvenilir bir yer var isterseniz araştırabilirsiniz. İsmi "royalkonsol" İstanbul'da hocam. Sahibindenden sattığı şeyler var.

100% güvenmeli miyim yani sipariş etsem göndermeme gibi bir durum olur mu? Korkuyorum yani.
100% güvenmeli miyim yani sipariş etsem göndermeme gibi bir durum olur mu? Korkuyorum yani.

Kanka adamların PS4'leri kafe çıkışlı alınmaz.

Kanka adamların PS4'leri kafe çıkışlı alınmaz.
Hocam dediğim gibi bir uygulama var "dolap" ismi iade falan yapabilen satıcılar var yani güven sorununuz varsa n11'den almanızı öneririm sıfır istiyorsanız Hepsiburada.

Arkadaşlar kırık PS4 Slim 1TB 4300TL PS4 Slim 1TB kırık olmayan ise 3200TL. Sizce hangisi mantıklı hangisi alınır?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı