2. el PS4 almak

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
PS4 fat, cuh - 1106a modeli.
Sahibinden den 2300 TL+250 TL (sahibinden param güvende komisyonu) ye param güvende sistemi ile alıyorum. Tek kol + PES 2015, Call of Duty Black Ops III, Mortal Kombat X, Shadow of mordor, Metal Gear Solid V cdleri ile birlikte.
Alacağım kişi cihazı 5 yıldır kullandığını söyledi, fatura ve kutusu kaybolmuş.
Hiçbir sorunu olmadığını söyledi.
CD girişinde CD çıkarken takılıyor mu vs diye sorduğumda çıkarken hiçbir sorun olmuyor ama CD'yi takarken biraz bastırmak gerek dedi bu sorundan ciddi bir şey olur mu? Mesela CD girişi tamamen bozulursa tamiri çok masraflı olur mu?
Ben satın alacağım için ilanı kaldırdı o yüzden katamıyorum.
PS 4 bana ulaştıktan sonra 2 gün deneme hakkım oluyor bu sürede nerelere bakmalıyım?

Dosya Ekleri

• ps4.png
    ps4.png
    475,2 KB · Görüntüleme: 155
  • pss4.png
    pss4.png
    527,1 KB · Görüntüleme: 100
PS4 fat, cuh - 1106a modeli.
Sahibinden den 2300 TL+250 TL (sahibinden param güvende komisyonu) ye param güvende sistemi ile alıyorum. Tek kol + PES 2015, Call of Duty Black Ops III, Mortal Kombat X, Shadow of mordor, Metal Gear Solid V cdleri ile birlikte.
Alacağım kişi cihazı 5 yıldır kullandığını söyledi, fatura ve kutusu kaybolmuş.
Hiçbir sorunu olmadığını söyledi.
CD girişinde CD çıkarken takılıyor mu vs diye sorduğumda çıkarken hiçbir sorun olmuyor ama CD'yi takarken biraz bastırmak gerek dedi bu sorundan ciddi bir şey olur mu? Mesela CD girişi tamamen bozulursa tamiri çok masraflı olur mu?
Ben satın alacağım için ilanı kaldırdı o yüzden katamıyorum.
PS 4 bana ulaştıktan sonra 2 gün deneme hakkım oluyor bu sürede nerelere bakmalıyım?
Hocam ilk seri bir Playstation 4'e o parayı vermek mantıksız gibi duruyor. Fan sesi sıkıntısıda var ayrıca.

Fat kasa alınmaz hocam 2400-2500'e tek kol Slim alın derim işlemci olarak daha yeni daha küçük daha yeni bir üretim yılına sahip fat alırken güzel ama satarken üzer tavsiyem Slim alman yönünde ki fotodaki DualShock 4'ler çok hırpalanmış 1 taneside V1 DualShock 4 bunların sol analoğ kronik sorunlu soyuluyor kasaları parlamış ve parlamaya başlamış maliyetli olabilir takıntılıysanız.

Fat kasa PS4 sıkıntı çıkarabilir özellikle de 5 yıllık bir cihaz. Çünkü bazı fat kasalarda kronik sorunlar var. Yine de size kalmış.

Playstation 4 Fat:

Bu konsol Playstation'nın ilk çıkan kasasıdır, eğer bu kasadan bir Playstation 4 almak istiyorsanız seri numarasına (CUH) çok dikkat etmeniz lazım çünkü Playstation 4 Fat Sony'nin ilk Playstation 4 modelidir, bu yüzden ilk seri numaralarına sahip Playstation 4 Fat kasalar bazı teknik sorunlara sahiptir.
En iyi alınabilecek seri numarasına sahip modeli 1216B/A'dır. Bu modelde kronik arızalar düzeltilmiştir.
(Seri numarasındaki A 500GB hafıza demektir ve B 1TB hafıza demektir, yani seri numarasının son harfi alacağınız konsolun hafızasına göre değişecektir)

Fat kasa alınmaz hocam 2400-2500'e tek kol Slim alın derim işlemci olarak daha yeni daha küçük daha yeni bir üretim yılına sahip fat alırken güzel ama satarken üzer tavsiyem Slim alman yönünde ki fotodaki DualShock 4'ler çok hırpalanmış 1 taneside V1 DualShock 4 bunların sol analoğ kronik sorunlu soyuluyor kasaları parlamış ve parlamaya başlamış maliyetli olabilir takıntılıysanız.

Hocam ben de Slim alacaktım ama en ucuz Slim 3000 bin liradan başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı