2. el PS4 almak

Bana sanki cihaz kırılmış gibime geldi içinde 40 tane orijinal oyun varken piyasaya göre daha ucuza satacağını pek zannetmiyorum. Adamın yanına giderek alabilirsiniz onun dışında ben almazdım açıkçası.

Sahibinden de 4-5k arası çok fazla ps4 slim var. Fiyat gayet normal çok temizse ve oyunlar varsa.

Kırılmış eski versiyonlu bir cihazın piyasası daha yüksektir.Eğer kırılmış olsaydı adam bunu kesinlikle söylerdi sana.Bu durum bana oyunların offline hesap ekleme yöntemiyle eklendiğini düşündürtüyor,pcdeki offline steam hesabı almak gibi birşey yani.Öyleyse alınmaz.Ama bildiğimiz goldhen exploit ise alınır."Kesinlikle kırık istemiyorum" denecek bir durum yok çünkü 10 yıl önceki gibi konsolun anakartına müdahele edilerek kırılmıyor artık konsollar.Orjinale çevirmek için 5 dakikada son sürüme güncellemen yeterli.

Bana sanki cihaz kırılmış gibime geldi içinde 40 tane orijinal oyun varken piyasaya göre daha ucuza satacağını pek zannetmiyorum. Adamın yanına giderek alabilirsiniz onun dışında ben almazdım açıkçası.

Bende öyle düşündüm hocam. Şehir içi bir yerde ortak bir buluşma yeri düşünüyordum aslında.

Orijinale çevirmek için 5 dakikada son sürüme güncellemen yeterli.

Riske girmeye gerek yok benim gözümde.

Sahibinden de 4-5k arası çok fazla PS4 Slim var. Fiyat gayet normal çok temizse ve oyunlar varsa.

Hatalı onların çoğu baktım biraz. Mutlaka bir şeyleri vardır insanlar 7K'den satarken bunlar enayi mi niye 4K'den satsın.

Bende öyle düşündüm hocam. Şehir içi bir yerde ortak bir buluşma yeri düşünüyordum aslında.

Riske girmeye gerek yok benim gözümde.

Hatalı onların çoğu baktım biraz. Mutlaka bir şeyleri vardır insanlar 7K'den satarken bunlar enayi mi niye 4K'den satsın.
4500 TL’ye param güvende ile alabileceğiniz cihazlar var onları alın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı