2. el R5 2600 GTX 1050 sistem alınır mı?

Birde soruyor musun? Milattan kalan bir kart, günümüz kartlarının yanına bile yaklaşamaz, A320 gibi bir anakartlı bir sistem ve 3600 lira? A320 OC yapılamayan upgrade'e kapalı ucuz bir anakart ve B450'den kat ve kat daha kötü. Paraçaların tüm dezavantajlarını saymamı mı istersin?

Birde soruyor musun? Milattan kalan bir kart, günümüz kartlarının yanına bile yaklaşamaz, A320 gibi bir anakartlı bir sistem ve 3600 lira? A320 OC yapılamayan upgrade'e kapalı ucuz bir anakart ve B450'den kat ve kat daha kötü. Paraçaların tüm dezavantajlarını saymamı mı istersin?
Bana uygun geldi oyuzden kandirilmak istemem o yüzden doğru bilgi favorim.

Bana uygun geldi oyuzden kandirilmak istemem o yüzden doğru bilgi favorim.
Sana uygun gelmişse PC konusunda bilgili kişilerden yardım al öyle ise, Alınmaz diyorum neden alınmayacağını yazıyorum ama yinede bana uygun geldi diyorsunuz. 3 ceviz alın diyorum siz illa 1 ceviz almak istiyorusunuz gibi bişey. Birde 2. el sistem yazık günah bildiğin kazık.

Merhabalar, ben sistem topluyorum sıfır almayı düşünüyordum fakat ikinci el temiz ilanlar gördüm istediğim özelliklerde idi ama pek güvenemedim. Size sorayım dedim, bütçe monitörle 4500TL fakat ucuzu daha makbuldür. Fotoğrafa bir tane sistem koydum.
Eki Görüntüle 614573
Bana çok kazık geldi.

Sana uygun gelmişse PC konusunda bilgili kişilerden yardım al öyle ise, alınmaz diyorum neden alınmayacağını yazıyorum ama yine de bana uygun geldi diyorsunuz. 3 ceviz alın diyorum siz illa 1 ceviz almak istiyorusunuz gibi bir şey. Bir de 2. el sistem yazık günah bildiğin kazık.

Sana toplamak istediğim bilgisayarın özelliklerini soyliyeyim
R5 2600.
B450M.
Galax GTX 1650S.
8 GB 3000MHz RAM.

Geri
Yukarı