2. el RTX 2060 Super alınır mı?

Bütçe
4.000

Memoli333

Hectopat
Daha fazla  
Selam hocam. Sahibinden'de 2. el 4.000 TL 5 ay mining işlemi görmüş kart var RTX 2060 Super. Adama sordum 60 dereceyi geçmediğini belirtti. Ben bu ekran kartı ile Unreal Engine, Unity, gibi yazılım işleri + olarak AAA oyunları ve yayın yapsam. Ekran kartı beni ne kadar idare eder? Sizce mantıklı mı? Ekran kartının marka gainward RTX 2060 Super ve Param Güvende ile satılıyor.

Selam hocam. Sahibinden'de 2. el 4.000 TL 5 ay mining işlemi görmüş kart var RTX 2060 Super. Adama sordum 60 dereceyi geçmediğini belirtti. Ben bu ekran kartı ile Unreal Engine, Unity, gibi yazılım işleri + olarak AAA oyunları ve yayın yapsam. Ekran kartı beni ne kadar idare eder? Sizce mantıklı mı? Ekran kartının marka gainward RTX 2060 Super ve Param Güvende ile satılıyor.
Açıkçası test yapmadan almanızı tavsiye etmem.

O zaman ben ekran kartını alıp test edeyim, ürün Param Güvende ile satılıyor çünkü. Test yapmam için uygulama tavsiyesi verebilir misiniz, veya nasıl testi yapacağım ile alakalı bir YouTube videosu.

Eğer ürün temiz olursa alınabilir. Aktif olarak 2060S kullanıyorum. AAA oyunlarda 1080P ultra artık olmamaya başladı ama orta-yüksek ayarlarda 2-3 sene rahat götürür.
Sonuçda benim şu anki ekran kartımdan iyi, r7 240 4gb kullanıyorum, alabileceğim en mantıklı kart bu diye alıyorum. Umarım 2-3 sene daha götürür.

Sonuçda benim şu anki ekran kartımdan iyi, r7 240 4gb kullanıyorum, alabileceğim en mantıklı kart bu diye alıyorum. Umarım 2-3 sene daha götürür.
Çok rahat götürür. Örneğin Galaksinin Koruyucuları oyununu Ultra ayarlarda 60 FPS oynadım. Cyberpunk ve RDR2'de yüksek-ultra karışık ayarlarda 60FPS oynanabiliyor. Daha fazlası da olabilir ama FPS sınırlayıp oynamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı