2. el RTX 4090 alınır mı?

VValtieL

Kilopat
Merhaba, sarı siteden MSI RTX 4090 Suprim X model ekran kartı buldum ve fiyatına 54K denmiş. Bu fiyata bu ekran kartı çok iyi gibi geldi yalnız mining yapıldığından şüpheliyim 15 gün kullanıldığını ama mining yapılmadığını belirtmiş ve TR cihazı 3 sene garantili. Sizce alınır mı? Eğer mining yapıldıysa bile bir sorun olduğunda garantiye gönderebilir miyim? Ayrıca ileride fiyatı düşer mi?

Yazılımcı mısınız? Ya da 8k oyun mu oynamak istiyorsunuz? 4090 böyle amaçlarınız yoksa gereksiz pahalı bir kart.

Hocam 54K ya ekran kartı alıyorsunuz pek umrunuzda olmaz bence. Ha elbette düşer yeni modeller çıkarsa.
Evet fiyatı çok uygun geldi ama 5000 serisi bu sene çıkar mı çünkü kararsız kaldım yeni modelleri bekleyip beklememek konusunda.

Yazılımcı mısınız? Ya da 8k oyun mu oynamak istiyorsunuz? 4090 böyle amaçlarınız yoksa gereksiz pahalı bir kart.
Hayır normal bir kullanıcıyım ama 2K da uzun yıllar beni götürmesi için almak istiyorum.

Evet fiyatı çok uygun geldi ama 5000 serisi bu sene çıkar mı çünkü kararsız kaldım yeni modelleri bekleyip beklememek konusunda.

Hayır normal bir kullanıcıyım ama 2K da uzun yıllar beni götürmesi için almak istiyorum.
Yani 2k için her yeni yıl çıkan iki kartı alsanız toplamda 4090 fiyatı yapar. 4070Ti sıfır alabilirsiniz.

15 gün en ağır şekilde madencilik yapılsa ne olacak. Kart temizse, açılmamışsa alınır. 15 gün durmadan stres testi yapsam bu kadar korkulacak kadar zarar vermez.
Çünkü elinde 15 adet olduğu yazıyor bu yüzden miningden şüphelendim ama içi vs açılmamış, güvenlik bantları dahi çıkarılmamış.

Yani 2k için her yeni yıl çıkan iki kartı alsanız toplamda 4090 fiyatı yapar. 4070Ti sıfır alabilirsiniz.
4080 alacaktım fakat yeni Super kartlar çıkınca almışken 4090 alayım uzun vadelerde bana yetsin diye düşündüm.

Çünkü elinde 15 adet olduğu yazıyor bu yüzden miningden şüphelendim ama içi vs açılmamış, güvenlik bantları dahi çıkarılmamış.

4080 alacaktım fakat yeni super kartlar çıkınca almışken 4090 alayım uzun vadelerde bana yetsin diye düşündüm.

4070 Ti super sizi en az 4-5 yıl götürür. Bekleyip alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı