2.el RX570 4 GB alınır mı?

Merhaba 2.el RX570 almayı düşünüyorum alınır mı? Mining yapıldıysa bana sorun çıkarır mı? Çok masraf açar mı?
@Genclik66 @191030 @Liquido

Kartı almadan önce uzun süreli FurMark testi isteyin ve sıcaklıkları kontrol edin. Eğer makul seviyede ise bakımlarını vs yapmıştır muhtemelen satan kişi. Çok sıcak çalışmayan kart mining yapılsa dahi arıza çıkarmaz ama kimse garantisini de veremez. Biraz şans işi olur. Bu arada almak istediğiniz 570 kartı hangi marka modeldi tam olarak?

Asus Expedision düşünüyorum 2.100'e.

Kesinlikle mining yapılmaz zaten sorunlu kronik bir kart iyice ısınır.
Kronik sorunu nedir?

Kartı almadan önce uzun süreli FurMark testi isteyin ve sıcaklıkları kontrol edin. Eğer makul seviyede ise bakımlarını vs yapmıştır muhtemelen satan kişi. Çok sıcak çalışmayan kart mining yapılsa dahi arıza çıkarmaz ama kimse garantisini de veremez. Biraz şans işi olur. Bu arada almak istediğiniz 570 kartı hangi marka modeldi tam olarak?
Hocam oraya PC götürüp kendim test edeceğim.

Hocam 2. el olduğu için mi sorunlu kronik bir kart, yoksa kartın üretiminde mi problem var? (meraktan soruyorum. Fiyat performans ürünü gibi geliyor da)
Hocam RX 500 serisi kartlara gereğinden fazla voltaj verildiği için oyunlarda miningde vb. 70 80 dereceleri görmeniz çok normal fanlardan uçak motoru sesleri geliyor alacaksanız undervolt yapın.

Geri
Yukarı