2.el S9 Plus alınır mı?

peaceforworld

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Daha önceki konularda da 3000 TL bütçem olduğunu ve 2.el telefonlara da açık olduğumu belirtmiştim. İlanlarda gezerken 2 ay kullanılmış ancak alt tarafta camın kenarında bir çatlak var. Normalde S8 ya da Mate 10 Pro modellerini inceliyordum ancak S9 Plus modeli ilgimi çekti. Eğer alırsam ileride camını yaptırırım. Ancak merak ettiğim şu, sizce alınır mı?

Ikinci el Siyah Samsung Galaxy S9+ Cep Telefonu sahibinden.com'da - 597744375

Son düzenleme:
S9 yeni bir telefon. Ciddi bir sorun olmasa kimse satmaz bence. S8 kullanıyorum ve çokta memnun olarak kullanıyorum.
Haklısınız. Ama zaten çatlak bir ekran yaptırmak 1500 TL'yi bulabilir, bu da telefonun sıfır fiyatını ortaya çıkartıyor. Belki de satan kişi masraf yapmak istememiştir daha fazla.

Sadece ekrandan dolayı o kadar düşer mi bilmem, sıfırı belli yani. Eğer alacaksan önce bayağı bir test falan yap, Antutu çalıştır, baktın ekstra yok o zaman al, ekran kenarının çatlaması hiç bir şey değiştirmez.

Sadece ekrandan dolayı o kadar düşer mi bilmem, sıfırı belli yani. Eğer alacaksan önce bayağı bir test falan yap, Antutu çalıştır, baktın ekstra yok o zaman al, ekran kenarının çatlaması hiç bir şey değiştirmez.
Dediğin gibi yapacağım ama tek korkum batarya. Değiştirmiş olabilirler mi bilemem ama işte.
Ona bakarsan 3 aylık madenci kartları yarı fiyatından ucuza satılıyor, öyle düşünme bence.
Doğru söylüyorsun. Ama gidip göreceğim zaten. Bir sıkıntı olmazsa bu fiyata bedava olur bana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı