S9 alınır mı?

Teşekkür ederim fakat Türkiye'de böyle telefonlar almak bana kumar oynamak gibi geliyor. Küçük bir şehirde yaşıyorum. Tamir ettirecek olsam ölme eşeğim ölme.

Kardeşim bu dertmi bu telefonlar kendi markalarında garantili küçük bir şehirde yaşasan ne yazar, bu markaları tam bilmiyor olabilirsin ama bu markalar dünya çapında kendini kanıtlamış markalar. İkisininde garantisi var zaten eskide kaldı ben küçük şehirde yaşıyorum garantiye veremem derdi.

Kardeşim bu dertmi bu telefonlar kendi markalarında garantili küçük bir şehirde yaşasan ne yazar, bu markaları tam bilmiyor olabilirsin ama bu markalar dünya çapında kendini kanıtlamış markalar. İkisininde garantisi var zaten eskide kaldı ben küçük şehirde yaşıyorum garantiye veremem derdi.
Tamam öyleyse şöyle söyleyeyim A, S, Note bir Samsung yerine neden bunları alayım. İnsanlar büyük ihtimalle arkamdan ilgi çekmek için değişik marka alıyor diye düşünecekler. Ekşisözlük'te Oneplus hakkında bazı şeyler okudum. Mesela Samsung yerine bu telefonu neden almalıyım, üstünlükleri ve onu farklı kılan noktaları yazarsan sevinirim. Samsung'un ederi var, tamir ve 2. el satış gibi şeylerde bir ederi var dostum. Sen haklı olabilirsin, oyun konsollarında da böyle bir durum var. Gamecube zamanında çok iyi bir konsoldu ama Türkiye'de yoktu. Bu ülkenin ayıbı, ilgi çekme olayında kendi adıma konuşuyorum.. Dediğim gibi bana daha ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim. Saygılar..

Buradan detaylara bakabilirsin;

Performans ve ekran yenileme oranı iki telefondan da daha iyi benim tercihim
OnePlus 7T olurdu, ama bütçen varsa 5980TL′ye Xiaomi Poco F2 Pro al içinde Snapdragon 865 var şuan ki dünyanın en iyi mobil işlemcilerinden bir tanesi ve 5G desteği var, 8K video kaydı var ama bütçen yoksa OnePlus 7T al.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı