S9 alınır mı?

7.699TL yazıyor.
Siyah rengi.
1598348756303.png

Kalem istiyorsanız șartsız Note10 lite, küçük bir telefon istiyorsanız S10e ama yoğun kullanımda pili yetmez haberiniz olsun.
Yüksek pil ve yüksek performans istiyorsanız S10 Lite.
peki üstadım. peki note 10 lite'ın kalemi var diye s10e ve s10liteın kameraları aşırı iyi olup note 10 lite'ın kamerasını kötü tasarlamışlar mıdır?? pek sanmıyorum, bu son sorum du sıkboğaz ettim kusura bakma üstad.
çok pardon, gözümden kaçmış. çok ilginç.

peki üstadım. peki note 10 lite'ın kalemi var diye s10e ve s10liteın kameraları aşırı iyi olup note 10 lite'ın kamerasını kötü tasarlamışlar mıdır?? pek sanmıyorum, bu son sorum du sıkboğaz ettim kusura bakma üstad.

çok pardon, gözümden kaçmış. çok ilginç.
Note 10 lite, ișlemci ve kasa tarafından kırpılmıș bir telefon. Bu telefon orta-üst segmentte yer aldığı için kötü koymazlar diye düșünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer almakta ciddi iseniz bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim, herșey açıklayıcı ve aklınızda soru kalmayacak.
Eğer kamera yönünde iyi bir cihaz istiyorsanız Xiaomi Mi Note 10 var var bu da iyi cihazdır.

Merhaba,
S9 Hepsiburada'da beş bin liraya satılmakta. Eski bir telefon sanırım. Bu paraya alınır mı? Alınmazsa bana 5000TL'lik Samsung bir telefon tavsiye edin lütfen. Saygılar.
Şuan s9 plus ile yaziyorum 2 yil oldu alalı. O zamanlar 5 bin e almiştim. Şuan için bu fiyata xiaomi veya baska markalardan daha yüksek performanslı telefonlar alabilirsiniz. Karar sizin.

D
S10e çok güzel cihaz. S9 artık eskidi, almayın.
Dostum bu telefon küçük sanırım. Benim aklım Note 10'a gidiyor. Benim için Samsung'un (eskilerin deyişiyle) mümeyyiz vasfı kalem teknolojileridir. Dolayısıyla Note alacağım herhalde. İnşâalllah linç edilmem fakat Samsung'u taklit etmek için Note isimli telefon çıkartıp kalem vermeyen süpermarket telefonu Xiaomi'den telefon almaya da pek sıcak bakmıyorum. Xiaomi bildiğim kadarıyla Tr'de Black Shark gibi modellerini satmıyor, kişisel olarak da sevmediğim insanlar kullanıyor bu telefonu. Xiaomi'nin Türkiye'de doğru düzgün bir temsilcisi de yok. Ben Samsung'u biraz da annem J7 Prime kullanıyor diye alıyorum aslında. Büyük ihtimalle note alırım herhalde ya da S10e.. Saygılar..

Dostum bu telefon küçük sanırım. Benim aklım Note 10'a gidiyor. Benim için Samsung'un (eskilerin deyişiyle) mümeyyiz vasfı kalem teknolojileridir. Dolayısıyla Note alacağım herhalde. İnşâalllah linç edilmem fakat Samsung'u taklit etmek için Note isimli telefon çıkartıp kalem vermeyen süpermarket telefonu Xiaomi'den telefon almaya da pek sıcak bakmıyorum. Xiaomi bildiğim kadarıyla Tr'de Black Shark gibi modellerini satmıyor, kişisel olarak da sevmediğim insanlar kullanıyor bu telefonu. Xiaomi'nin Türkiye'de doğru düzgün bir temsilcisi de yok. Ben Samsung'u biraz da annem J7 Prime kullanıyor diye alıyorum aslında. Büyük ihtimalle note alırım herhalde ya da S10e.. Saygılar..
Evet dostum S10e nispeten küçük bir cihaz ama çok sıkıntı olmaz. Dediklerine genel anlamda katılıyorum Note 10 da gayet güzel cihaz.

Bütçeye göre alınacak en mantıklı telefonlar;
.

Yeni konular

Geri
Yukarı