2. el temiz, faturalı ve kutulu iPhone 11 nereden alınır?

Daha fazla  
Evet arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi kutulu, faturalı, temiz bir iPhone 11 arıyorum. Yurt dışı cihazı ve parçası değişmiş bir şey istemiyorum. Az kullanılmış, kutulu ve faturalı olacak şekilde çok aradım, bulamadım. Dolandırıcıdan, yurt dışı telefonlardan geçilmiyor ortalık. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi kutulu, faturalı, temiz bir iPhone 11 arıyorum. Yurt dışı cihazı ve parçası değişmiş bir şey istemiyorum. Az kullanılmış, kutulu ve faturalı olacak şekilde çok aradım, bulamadım. Dolandırıcıdan, yurt dışı telefonlardan geçilmiyor ortalık. Teşekkürler.

Telefoncularda bulabilirsiniz veya yenilemiş telefona da yönelebilirsiniz.

Telefoncu telefoncu gezmeye gerek yok yenilenmiş cihazın neyi değiştiği belirsiz ben değişeni olmayan orijinal istiyorum.

Aslında yenilenmiş telefon satıcıları yüksek modellerde parça değişimi yapmıyor genellikle bakımı yapılıp sorun var mı diye test edilip gönderiyor 3uTools ile telefonun değişen parçası var mı yok mu diye de sorgulayabilirsiniz de varsa 14 gün koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz illede ikinci el alacağım diyorsanız da İkinci El Apple - Senatech.com burada ikinci el iPhone modelleri var bakabilirsiniz.

Yenilenmiş bu devirde alınmaz.

Bazı durumlarda alınabilir değişeni yoksa ve taksit seçeneklerinden dolayı zaten 14 günlük iade hakkı veriliyor telefonun kozmetiğini ya da değişen parçalarını beğenmediyseniz iade edebilirsiniz.

Direkt bu devirde iPhone 11 alınmaz.

Kanzi at bir 30k üzerine de ben koyayım alayım 15 🤣 alınır alınmaz herkesin bütçesine göre benim bütçem 11e kadar var daha iyi bir önerin varsa buyur 11 alınır alınmaz o benim vereceğim karar.

Aslında yenilenmiş telefon satıcıları yüksek modellerde parça değişimi yapmıyor genellikle bakımı yapılıp sorun var mı diye test edilip gönderiyor 3uTools ile telefonun değişen parçası var mı yok mu diye de sorgulayabilirsiniz de varsa 14 gün koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz illede ikinci el alacağım diyorsanız da İkinci El Apple - Senatech.com burada ikinci el iPhone modelleri var bakabilirsiniz.

Dostum sitelerden almak yerine şahıslardan görerek almak istiyorum siteden aldığında gelecek mal belli değil oldu olmadı iade zart zurt uğraşamam o yüzden şahıstan almak istiyorum konuyuda ondan açtım.

Bir de yenilenmiş telefonlar genelde parça değişimi olmuyor demişsin ama "genelde" olduğu için bana genel olmayan denk gelir sonra iadeyle uğraşmak istemiyorum belirttiğim gibi

Kanzi at bir 30k üzerine de ben koyayım alayım 15 🤣 alınır alınmaz herkesin bütçesine göre benim bütçem 11e kadar var daha iyi bir önerin varsa buyur 11 alınır alınmaz o benim vereceğim karar.

Dostum sitelerden almak yerine şahıslardan görerek almak istiyorum siteden aldığında gelecek mal belli değil oldu olmadı iade zart zurt uğraşamam o yüzden şahıstan almak istiyorum konuyuda ondan açtım.

Bir de yenilenmiş telefonlar genelde parça değişimi olmuyor demişsin ama "genelde" olduğu için bana genel olmayan denk gelir sonra iadeyle uğraşmak istemiyorum belirttiğim gibi.

Dostum peki şahıstan aldığın ürünün garantisi var mı değişeni olup olmadığına dair ya da bir sorun yaşarsan geri dönüş yapabileceğinin garantisi yok yerinde olsam bulaşmazdım bu işlere zamanında ikinci el anakart almıştım 2 ay sonra Anakart'da arıza olduğunu öğrendim satın aldığım adama da ulaşamadım.

S23 öneririm yakın fiyatlarda ya da S22. 2. el olarak.

Geri
Yukarı