2. el veya sıfır bilgisayar önerisi

Bütçe
40000

Erswn0

Attopat
Daha fazla  
Bu konu hakkında bu fiyat aralığında bir konu bulamadım. 40000TL bilgisayar için sıfır almakmı daha mantıklı yoksa 2.el daha üst seviye bir bilgisayar toplamak mı?
Edit: 10klık toplanacak PC de 2.el mantıklı olduğunu biliyorum ama 40k olunca değer mi yani?

Bu konu hakkında bu fiyat aralığında bir konu bulamadım. 40000TL bilgisayar için sıfır almakmı daha mantıklı yoksa 2.el daha üst seviye bir bilgisayar toplamak mı?
Edit: 10klık toplanacak PC de 2.el mantıklı olduğunu biliyorum ama 40k olunca değer mi yani?
Temiz bir ikinci el bulursanız daha iyi olur tabiki.

Temiz bir ikinci el bulursanız daha iyi olur tabii ki.

Yeni ürünlerin 2. el piyasası hala iyi değil.

İşlemci soğutucu olarak bunu al:Thermalright Peerless Assassin 120 Black TL-C12B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
RAM'ı CL30 6000MHz XPG modeline yükselt.
Bir de 1TB SSD istiyorsan, ya kasa gelince SSD'leri değiştirmen gerekecek ya da anakartı B650M-R'ye yükselt ileride bir slot daha takarsın.

Son düzenleme:
Yeni ürünlerin 2. el piyasası hala iyi değil.

İşlemci soğutucu olarak bunu al:Thermalright Peerless Assassin 120 Black TL-C12B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
RAM'ı CL30 6000MHz XPG modeline yükselt.
Bir de 1TB SSD istiyorsan, ya kasa gelince SSD'leri değiştirmen gerekecek ya da anakartı B650M-R'ye yükselt ileride bir slot daha takarsın.

Yok sıfır alırsam nasıl alacağımı biliyorum ama ikinci el temiz ekran kartı falan bulup daha yüksek model parçalar almak daha mantıklı olmaz mı? 4080 gibi ya da 3D işlemciler gibi alsam.

Alamazsın kanka adamlar sitelerden pahalıya satıyor git bak sarı sitede o tarz sistemlere.

Geri
Yukarı