2. El Xbox Series S mi One X mi?

@KİNGSEMİH hocam şimdi bir konsol buldum aradım satıcıyı yanında 1 TB SSD de veriyo 6500 lira fiyat 2. Kol yok ama idarelik trendyoldan çakma bitane alırım dedim ve nasipse alıcam inşallah onu 1.5 TB SSD depolaması var.
Ayrıca nisana kadar garantisi devam ediyo.
IMG_20230210_223252.jpg

Hocam biraz bekleyin, ben ucuz fiyat kovalaya kovalaya 2 hafta boyunca beklemiştim. Ama değdi.
Hocam som attığım mesaja bakın.

@KİNGSEMİH hocam şimdi bir konsol buldum aradım satıcıyı yanında 1 TB SSD de veriyo 6500 lira fiyat 2. Kol yok ama idarelik trendyoldan çakma bitane alırım dedim ve nasipse alıcam inşallah onu 1.5 TB SSD depolaması var.
Ayrıca nisana kadar garantisi devam ediyo.
Eki Görüntüle 1664030

Hocam som attığım mesaja bakın.

Hocam gayet iyiymiş, alabilirsiniz. Ama çakma kol hiç önermem, 1 ay sonra elinizde kalır, paranız boşa gitmesin. Bir kaç ay da olsa bekleyin kesinlikle, orijinal kol alın. En azından 2. el 8. nesil alırsınız.

Hocam gayet iyiymiş, alabilirsiniz. Ama çakma kol hiç önermem, 1 ay sonra elinizde kalır, paranız boşa gitmesin. Bir kaç ay da olsa bekleyin kesinlikle, orijinal kol alın. En azından 2. el 8. nesil alırsınız.
Hocam arkadaşlarla oynamak için aldığım zaman lazım bana o yüzden 1 2 ay idarelik dayanmazmı?

Hocam çok sağolun ama izmirde oturuyorum.

Hocam bütçeniz kaçtı kol için?

Vazgeçtim hocam tek kolla biraz idare ederim çalışıp orijinal sıfır ya da ikinci el alırım nasipse. Allah'ın izniyle hayalim olan konsolu aliyimde gerisi halledilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı