Xbox Series S mi Xbox One X mi?

Ben aslında One X alacakdim sonra bir ilanı beğendim ama tek kol vardı doğal olarak, iki kişi oynayacağımız için 2. bir kol lazim kol fiyatiyla beraber konsol bana ikinci el bir Series S fiyatina geliyor sizce hangisini alayim?

Series S 1080 60, 2K 30 konsolu diyebilirim. 3 yıl sonra sıkıntı yaratacak bir konsola 10k vermem fakat konsol kullanmamış bir insana 1080 60 cazip gelebilir. One X sıfırı zaten çok zor. Series S alın bence. Yakında 1 TB modeli de gelecek.

1 TB PS4 Slim'den Series S geçtim hafıza yetmedi oyun performansı tatmin etmedi grafik hayranıyım grafikler yeni hissettirmedi kısacası sevmedim keşke One X alsaydım dedim tek avantajı One X'ten daha pahalıya satıp RX 6600 PC almıştım ek yapıp ama amaç yeni oyunsa mecbur Series S daha avantajlı Eylül'de 1 TB modeli geliyor 350 dolar istersen bekle.

Series S kesinlikle bu konsol nesil boyu devam edecek oyun çıkacak Xbox'a göre asıl Next gen konsolları Series S've Series X Pro modeli Series S'e çıkmayan oyun Series X'ede çıkamaz kuralları var bu konsola neden bu kadar güçsüz muamelesi yapılıyor onu da anlamıyorum tamamen optimizasyonların berbat olması yüzünden bazı oyunlarda kötü oluyor zaten Series S de kötü olan oyun X dede kötü oluyor bu konsol 2K 60 FPS Far Cry 6 açiyor Modern Warfare 2 açiyor 2K 60 FPS Series S 720P'ye düşerse Series X zaten 1260p'ye düşecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı