2 GB RAM sistem Windows 11 kaldırır mı?

@emirTYSa Windows 7/8.1'i rahatlıkla kaldırabilecek bir bilgisayar. Windows XP önermek birazcık absürt olmuş. Kendim X2 245+2GB RAM+7200RPM HDD ile Windows 7-8.1 64-bit/32-bit kullanırken akıcı kullanmıştım.
Hocam xp biraz zaten abartı kısmı ama en azından takılmaz diye düşündüm pek 8, 8.1 sürümlerini kullanmadığımdan yanlış biliyorda olabilirim ama en azından işlerini kasmadan halleder diye dedim.

Ben Windows 11 Pro'yu 2 GB RAM'le akıcı kullanıyorum. Hizmetlerin tamamını durdrurup Advanced System Care Pro ve Mem Reduct kullanırsanız 2 GB RAM'le mükemmel kullanılır.birde sanal belleği 5 gb civarı yapın

Hizmetlerin hepsini durdurmanın pek mantıklı bir işlem olduğunu düşünmüyorum şahsen :D

2 GB RAM'den bahsediyoruz. İlk kurduğumda RAM %80 civarındaydı hizmetleri kapatıp RAM temizleyici yükleyene kadar ful donuyordu. Şimdi kullanılabilir durumda şu anda zaten 2 GB RAM Windows 11'den yazıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-06_175131.png
    resim_2021-08-06_175131.png
    411,5 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 11 Pro'yu 2 GB RAM'le akıcı kullanıyorum. Hizmetlerin tamamını durdrurup Advanced System Care Pro ve Mem Reduct kullanırsanız 2 GB RAM'le mükemmel kullanılır. Bir de sanal belleği 5 GB civarı yapın

Hocam peki yüklediğiniz Windows 11 sürümü normal bir sürüm mü yoksa oynanmış bir sürüm mü?
Ve de deneyiminiz nasıl, yani insanı hasta eder mi?
Bir de işlemcinizi yazarsanız sevinirim.

Ne 11, ne 10, ne 8.1 kullanmanızı önermiyorum. Ya yeni bir sistem alın ya da artık desteği kesilen Windows 7'yi kullanın.

Ben sizinle aynı fikirde değilim. Maalesef yeni bir sistem almam mümkün değil ebeveynlerim izin vermiyor çok oyun oynarım diye ancak laptopumda Windows 10 bile kullanmışlığım var hatta Windows 10 iken FM 2020 bile oynamışlığım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı