4 GB RAM'li sistem Windows 11 kaldırır mı?

Daha fazla  
Bilgisayarımın işlemcisi 1.10 GHz, RAM'i 4 GB, hafızası 128 GB. Roblox oyununda falan ortalama 30-40 FPS alıyor. Windows 11'e geçersem FPS artar mı azalır mı? Fikirlerinizi lütfen paylaşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmeyin, Windows 10'da 3-4ms olan oyun gecikmesi artarak çok tutarsız hale geliyor yani ben de böyle oldu 3-4 ms olan oyun gecikmesi minimum 40 maksimum 150 küsurlara kadar çıkıyordu.

Bilgisayarımın işlemcisi 1.10 GHz, RAM'i 4 GB, hafızası 128 GB. Roblox oyununda falan ortalama 30-40 FPS alıyor. Windows 11'e geçersem FPS artar mı azalır mı? Fikirlerinizi lütfen paylaşın.
Hocam 4 gb ram az ama çöpde değil burda önemli olan bileşenlerden biride işlemciniz nedir. Windows 11 kulanmadım daha ancak 10 dan çokda bir farkı olmasa gerek. Fps düşüşü ola bilir ancak çok az 1 ile 5 arası gibi

1626530893955.png

Sistemin muhtemelen eski.Yeni işletim sistemine geçmek sana artı birşey kazandırmaz tersine eski parçalarına windows 11 driver bulamayacağın için daha çok sorun yaşarsın. Ayrıca şunu da belirteyim, henüz yaygınlaşmamış ve ne gibi problemleri olduğu açığa çıkmamış bir işletim sistemine geçmek pek de sağlıklı değil.En sonuncu her zaman iyi değildir.

Geri
Yukarı