2 GB RAM sistem Windows 11 kaldırır mı?

Windows 10 LTSB 2016 32 bit sürümünü öneririm. Microsoft Store ve diğer bütün gereksiz servislerden arındırılmış bir Windows 10 sürümü. Lite edition performans edition gibi modifiye edilmiş sistemlerden daha güvenli. Ve emin olun Windows 7'den hızlı.

Merhaba, laptopumun 2 GB RAM'i var. Windows 8.1 ama ben Windows 11 kullanmak istiyorum. Mümkün mü?

• 2 GB RAM.
  • 500 GB HDD.
  • Intel Celeron 2.16 GHz.
  • Intel HD Graphics.
Araştırdım 512 MB Ramda bile çalıştırmış
Tavsiyem Lite yi kur bence
Kanıtlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Araştırdım 512 MB Ramda bile çalıştırmış
Tavsiyem Lite yi kur bence
Kanıtlar:
Hocam GhostSpectre'nin Lite sürümünde kendi WI-FI ağım hariç tüm ağlara bağlandı başka Lite layan biri varda link atabilirmisiniz?

Hocam GhostSpectre'nin Lite sürümünde kendi WI-FI ağım hariç tüm ağlara bağlandı başka Lite layan biri varda link atabilirmisiniz?
başka lite sürümü bilmiyorum.

TPM modulu bile oldugunu zannetmiyorum. Olsa bile cok RAM'in en az 4 GB olmasi gerekiyor ki bu da iş bile yaptirmayacaktir.

bunu deneyin Tiny11

2 gb ram ile çalışır

bunu deneyin Tiny11

2 gb ram ile çalışır

Yeni konular

Geri
Yukarı