2 GB RAM sistem Windows 11 kaldırır mı?

Kurarsın kurmasına, fakat olay sadece kurmaktan ibaret kalır. Düzgünce kullanamazsınız. Hatta sizin yerinize bilgisayardaki 2+2 4 GB olan RAM'lerden birini söküp denemiştim kullanılıyor mu diye. Gerçekten tarayıcıyı açabilirseniz çok şükür. Çok yavaş çalışıyor. Windows 11 için oyun oynanmayacaksa minimum 3 GB, küçük çaplı oyunlar oynanacaksa minimum 4 GB RAM lazım deneyimlediğim kadarıyla.

Az önce denedim. Gayet güzel bir deneyim aldım Windows 11'den.
Intel Core 2 Duo E6500 2.93GHz
2 GB DDR 3 1333MHz RAM.
ATI HD 3450. 512 MB DDR2.
Kingston A400 120 GB.

Sistemde Windows 11 muazzam çalıştı. Az bir şey kasma vardı. O da ekran kartının eski olmasından kaynaklı sanırım. 21H2 sürümü bu arada.
Valla arkadaşın laptop 1+1 ram win10 32 bit kurduk. Full daha işlem yapmadan %40 la 70 arası cpu kullanımı yapıyor ram zaten full. En iyisi bu laptop u sat dedim 😂

Neden herkes Windows 10 kaldırmaz, 1507 anca kaldırır vs. dedi anlamadım. Hem de SSD'si de varmış. Bende 2 GB RAM HDD var Win 10 20H2 Single Language x64 optimize etmiş bir şekilde kullanıyorum. Çok hızlı olmasa da götürüyor beni. Ha illede 10 değil tabiiki de, Siz Windows 10'u optimize etmeden kullanıyorsunuz. Bu yüzden aşırı yavaş oluyor ama optimize ederseniz hızlanıyor. Ha ama benim önerim 8.1. Windows 8.1 Single Language x64 kullan, rahatına bak derim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı