2 GB RAM sisteme oyun önerisi

Benim 512 GB RAM ve 64 GB ekran kartı olan PC ile deneyimimle söyliyorum ki.
GTA3 veya Vice City oyna, tetrisc oyna (evet sıkıcı geliyor ama 30 saniyeden sonra bırakamıyorsun), ski Free oyna, edit veya photosop yap (eski sürümleriyle), eğer Steam'ı kaltırıyorsa carrıon oyna, peaper please oyna vs.

Hocam Steam kaldırıyor. Steam'de ücretsiz önerebileceğiniz oyunlar var mı?

Hahaha 😅 64 MB diyecektim o ekran kartı da GeForce 2 MX400.

Steam'ı pek kullanmıyorum onun için bir şey diyemem.

Sorun değil hocam. Sağ olun yine de.

Bir sorun var hocam işin peşini bırakmamanızı öneririm 1.8.9 en fazla FPS veren sürümdür normalde.

Hocam merhaba. Dün konuştuğumuz konuyu biraz araştırayım dedim bana da garip gelmişti birkaç video izledim 1GB RAM ekledim laptopa ve sorun cidden düzeldi😀. Minecraft 45 50 bazen 60 FPS'ye kadar çıkıyor kasmadan oynayabiliyorum, fakat bu sefer de laptop 10 15 dk sonra kapanıyor. Güç seçeneklerinden hiçbir zamanıda seçtim fakat kapanıyor. Sorun ne olabilir sizce?

Son düzenleme:

Hocam merhaba. Dün konuştuğumuz konuyu biraz araştırayım dedim bana da garip gelmişti birkaç video izledim 1GB RAM ekledim laptopa ve sorun cidden düzeldi😀. Minecraft 45 50 bazen 60 FPS'ye kadar çıkıyor kasmadan oynayabiliyorum, fakat bu sefer de laptop 10 15 dk sonra kapanıyor. Güç seçeneklerinden hiçbir zamanıda seçtim fakat kapanıyor. Sorun ne olabilir sizce?
Isıdan kapanıyordur hocam.

Termal macun gitmiş olabilir hocam eğer hafif bütçeniz varsa termal macun yenilemeniz güzel olur.

Geri
Yukarı