2 GB RAM Windows 10 kaldırır mı?

Bruh sistem zaten 64 Bit'de boşta 2 GB tüketiyor.

2 GB RAM ile Windows 10 Home kullanıyordum geçen aya kadar.
Ayrıca Technopat'ın bununla ilgili videosu da var. Asıl şimdi bruhhhhh.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 GB RAM ile Windows 10 Home kullanıyordum geçen aya kadar.
Ayrıca Technopat'ın bununla ilgili videosu da var. Asıl şimdi bruhhhhh.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SSD takarsan hızlı olur HDD ile 10 yıla açılmaz sistem.

Ben 4 GB RAM olan bilgisayara kurdum boşta 2.5 GB tüketiyordu+HDD ile denedim baktım olacak gibi değil geri Windows 7 döndüm.

Merhabalar. Mahalle bilgisayarcısından bir Windows 7 kasa aldım imzamdaki gibi sistemim. 1 yıl sonra Windows 10 sürümüne geçtim. İyi ki geçmişim. Yani Windows 7'de kalırsan çok yavaş olur sistem. 8.1. en iyisi zaten. Windows 10 da kullanabilirsin ama hafiften kasmalar olur ve bazı özellikleri sisteminden dolayı kullanamazsın. Windows 11 zaten daha kullanmalık sürümü çıkmadı. Benim sana tavsiyem 8.1. veya 10.

4 GB altına kurmayın. Size 4 karpuz vereyim rahat taşır mısınız? Taşıyamazsınız. Öyle düşünün.
Bakın en azından kırmızı çizginiz şu olsun. En az 4 GB ram ve SSD harddisk olmadan W10 W11 kullanmayın. Ama derseniz ki, acıdan zevk alıyorum o zaman iş değişir.

Windows 8.1 Industry Pro veya Linux dağıtımları öneririm.

Windows 10 zaten ilk kurulduğunda 2.5 GB ram yiyor. Bunu azaltsanız 1.5 GB ram e falan anca düşürülüyor.HDD zaten bir işkencedir Windows 10 da.Tavsite etmem.
Kuracaksanız LTSC veya LTSB sürümlerinin 32 bit versiyonunu kurun.

4 GB altına kurmayın. Size 4 karpuz vereyim rahat taşır mısınız? Taşıyamazsınız. Öyle düşünün.
Bakın en azından kırmızı çizginiz şu olsun. En az 4 GB RAM ve SSD hard disk olmadan W10W11 kullanmayın. Ama derseniz ki, acıdan zevk alıyorum o zaman iş değişir.

Windows 10'nun eski sürümlerini denedim ve rahat kaldırdı bunu da denemek isterim zaten kaybedecek hiçbir şeyim yok zaten eski bir sistem isterse çöp olsun gram umurumda olmaz satacak olsam en fazla 300 TL falan. Ve de evet sistemi daha önce de bu kadar zorladığım oldu GTA 4 kurmuştum mesela her ne kadar FPS düşükte olsa oyunu 2 kez baştan sona bitirdim.

Geri
Yukarı