2 hafta telefon cezası yedim

Makaleler
2
Ailem e okulda notlarımı gördü. Şu anda ortalamam 75 pek bir şey demediler ama coğrafya derisinden 35 aldığımı görünce bana çok kızdılar. Ama bir savunmam var. Ben sayısalcı biriyim ve coğrafya filan sevmem. Çalışmak da içimden gelmiyor. Belki 80 ortalamayı bile geçeceğim halde 15 tatili telefonsuz geçirmenin adil olduğunu düşünmüyorum. Ne yapmalıyım? Kendimi nasıl açıklamalıyım çok ciddiler. 15 gün boyunca telefonsuz kalırsam kafayı yerim.

Sadece coğrafya düşükse bu kadar düşük ortalamaya sahip olmazsın. "Sayısalcıyım" diyorsun fakat sayısal derslerinin notları kaç?

Sayısal dersler, ağırlık olarak fazla olduklarından notların o derslerde iyiyse ortalaman bu kadar düşük olmaz. Coğrafyadan 35 alman bu kadar düşürmez. Tüm derslerinin düşüklüğünden dolayı ceza almış olabilirsin.

Verdikleri cezanın doğru olduğunu düşünmüyorum ama ceza sebepleri emin ol sadece 35 alman değildir.

Ailem e okulda notlarımı gördü. Şu anda ortalamam 75 pek bir şey demediler ama coğrafya derisinden 35 aldığımı görünce bana çok kızdılar. Ama bir savunmam var. Ben sayısalcı biriyim ve coğrafya filan sevmem. Çalışmak da içimden gelmiyor. Belki 80 ortalamayı bile geçeceğim halde 15 tatili telefonsuz geçirmenin adil olduğunu düşünmüyorum. Ne yapmalıyım? Kendimi nasıl açıklamalıyım çok ciddiler. 15 gün boyunca telefonsuz kalırsam kafayı yerim.
Coğrafya sayısal değil mi zaten? Biraz ders çalış, pişman görünmeye çalış. Elbet verirler, telefonsuz tatil düşünemiyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı