2 haftada 1 cheat meal yapılabilir mi?

ACExACE

Hectopat
Ben arada sırada tek öğün cheat meal yapmak istiyorum. Cheat meal da Fast food, tatlı, gazlı veya alkollü içecek gibi şeyler yerim. Bunu iki haftada 1 mi yapmalıyım? Yoksa ayda 1 mi? Kısaca ne sıklıkla yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayda bir yapmanızı öneriyorum her hafta Fast food ehehehe deyip beklemek iradenizi zayıflatacaktır ayda 1 ben çok iyi çalıştım vücutta gelişmem var deyip kendinizi ödüllendirebileceğiniz bir sistem olması çok daha iyi olur.

Ayda bir o da antrenmanin hakkini verirseniz yapin.

Ayda bir yapmanızı öneriyorum her hafta Fast food ehehehe deyip beklemek iradenizi zayıflatacaktır ayda 1 ben çok iyi çalıştım vücutta gelişmem var deyip kendinizi ödüllendirebileceğiniz bir sistem olması çok daha iyi olur.

Peki cheat day olarak mı cheat meal olarak mı yani bir gün sınırsız mı yiyim tek öğün mü yiyeyim dediğim gibi Fast food tatlı alkollü içecekler falan tüketeceğim sonuçta.

Peki cheat day olarak mı cheat meal olarak mı yani bir gün sınırsız mı yiyim tek öğün mü yiyeyim dediğim gibi Fast food tatlı alkollü içecekler falan tüketeceğim sonuçta.

O 1 gün boyunca her şey serbest ne bulduysan saldırabilirsin fakat sonrasında bunu da her ne kadar cheat meal olsa da telafi edeceksin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı