2 haftada 1 cheat meal yapılabilir mi?

Kanka eğer zarganaysan ne bulursan ye. 1.5 senedir spor yapıyorum tutturdum clean bulk diye kaldım 65kg. Anca anca kilo almaya başladım bak tecrübemle söylüyorum. Önce büyü sonra parçalanırsın zaten bırakma yeter bu iş sabır işi herkesin genetiği de aynı olmaz. Kimseyle kendini kıyaslama sen sınırlarını zorla yeter. Baktın 5 sene devam ettin yaşın da uygun basarsın ilaç hedefine göre.

@fatihylmzz Diyetisyen kanki,sana konu çıktı al hahahaha. Sevabına yardımcı ol arkadaşa :D

Çok teşekkürler henüz diyetisyen diğelim haha. İlgileneceğim.

Eğer gerçekten diyetine sadıksan ve antrenmanlarını güzel bir şekilde yapıyorsan 2 haftada 1 gün cheat meal yapılabilir. Bunu kendini ödüllendirmek gibi düşün. "Disiplinli ve iradeli oldum şimdi bunları yemeye hak kazandım".

Son düzenleme:
Çok teşekkürler henüz diyetisyen diğelim haha. İlgileneceğim.

Eğer gerçekten diyetine sadıksan ve antrenmanlarını güzel bir şekilde yapıyorsan 2 haftada 1 gün cheat meal yapılabilir. Bunu kendini ödüllendirmek gibi düşün. "disiplinli ve iradeli oldum şimdi bunları yemeye hak kazandım".

Hocam dediğim şeyleri yerken alkol tatlı Fast food gibi bir sorun olur mu? Abartı mı olur yoksa kafama takmadan yiyeyim mi? Ve o gün sınırsız mı yapayım yoksa sadece 1 öğünü mü sınırsız yapayım?

Hocam dediğim şeyleri yerken alkol tatlı Fast food gibi bir sorun olur mu? Abartı mı olur yoksa kafama takmadan yiyeyim mi? Ve o gün sınırsız mı yapayım yoksa sadece 1 öğünü mü sınırsız yapayım?
Tamamen bir gün yapmak bence 1 haftalık emeği çöpe atmak gibi oluyor. Bir öğün yapabilirsiniz öğünden önce ya da sonra alkol-tatlı sorun olmaz amaç zaten cheat yapmak 😂

Geri
Yukarı