2 haftada LGS'ye çalışma programı

2hafta kaldı ve ben tüm dönem boyunca Metin2 ve GTA SA oynayıp kas yaptım ve Instagram'da kaydırırken bir motivasyon videosu geldi. Ben de gaza geldim, bu 2 hafta içinde Galatasaray fen lisesine gitmek istiyorum. Bir program önerin.

Galatasaray fene gider misin bilmiyorumda yakınlarında Galatasaray stadı var orada kendini teselle edebilirsin en azından :D

Galatasaray lisesini görünce yüzümde tatlı bir tebessüm oluştu ve ciddi bir soru olmadığını umuyorum :)
İnşallah çalışmışsındır bro çünkü lisedeki kötü ortam adamın hayatını kaydırıyor kendimden biliyorum. Eğer kötü bir liseye gidiyorsan her şey senin elinde istersen hayatını kaydırırsın istersen derslerine sarılırsın başarılar:)

İlk başta biraz temel illaki gerekli bu yüzden ilk 6 gün ful tekrar yap sadece aşırı önemli yerleri not al konu başına testler çözerek tamamen kavra. Konuları halledince ilk denemeni çöz. Çok ağır bir tempo lazım biraz da uykudan kıs 6 saat uyuman yeterli olur. Yeni nesil yapabilmek için kitap oku ve paragraf çöz, konular hallolunca günde en az 1 süreli deneme yap ve yanlış analizi yaparak net arttır. Yeni nesil matematik ile pratik yap, bu dediklerimi eksiksiz (kitap okumayı es geçme çok faydalı) yaparsan Galatasaray olmasa da 450 üstü yapabilirsin. Boş kalan vakitte yeni nesil matematik çöz, son gün sadece Tonguç canlı yayını izlemen yeterli iyi dinlenmiş bir zihinle stressiz şekilde sınava gir deneme misali, BAŞARILAR...

Atsanıza bir belki bende kullanırım.
Sayısala ağırlıkla çalışmaya çalış bence,unutma önemli olan verimli çalışmak
1716148254846.png
1716148205457.png
1716148227366.png

O imkansız kankam vazgeç.

2hafta kaldı ve ben tüm dönem boyunca Metin2 ve GTA SA oynayıp kas yaptım ve Instagram'da kaydırırken bir motivasyon videosu geldi. Ben de gaza geldim, bu 2 hafta içinde Galatasaray fen lisesine gitmek istiyorum. Bir program önerin.

Soruları versek yine yapamazsın 2 haftada. Boş ver.

Geri
Yukarı