2. kez GoW oynamak sıkıcı gelir mi?

Neden 2.kez oynanmasın ki? Tam tersi daha fazla detaylıca yavaş yavaş ilerleyerek tabiri caizse suyunu sıkmış olursun o kadar para verildi sonuçta.

Merhaba.
En son 5 ay önce PS 5'ten GoW (2018) oynamıştım ve gerçekten bayılmıştım. PS 5 bir akrabamın olduğu için oradan tekrar oynayamıyorum. Şu anda alacak param var ama "alsam sıkılır mıyım acaba?" diye tereddüt ediyorum. Ya GTA 5 alacağım ya da GoW. Online oynamam ama daha önce hiç GTA 5'te oynamadım. Sizce ne almalıyım?
1702829915524.png

Ben bi 7 kez bitirdim. En son oynayışımda Savaş Tanrısı en zor modunda New Game+ olarak oynamıştım ama hala daha arada bir girsem mi diye içine çekmiyor değil. PS5 var ama ragnarök için bütçe ayıramıyorum şu aralar.

Oynuyorum, 57 saat falan oldu.

O zaman GTA alabilirsiniz fakat GTA Online'ı denemenizi şiddetle öneririrm.

Eki Görüntüle 2056200

Ben bir 7 kez bitirdim. En son oynayışımda savaş Tanrı'sı en zor modunda New GAME+ olarak oynamıştım ama hala daha arada bir girsem mi diye içine çekmiyor değil. PS5 var ama ragnarök için bütçe ayıramıyorum şu aralar.

Evet bazı oyunlar vardır 7 kez değil 70 kez bile bitirirsin Enis Kirazoğlu misali... (1000 saat Witcher 3)

@Şebnem Ferah Hocam başka bir oyun tavsiyesi'de verebilir misiniz? Aşşağıya bende olan oyunları yazdım.

• Cyberpunk 2077
  • Forza horizon 5
  • Elden ring
  • Alan wake 2
  • Starfield
  • RDR2
  • TLOU Part 1
  • Hogwarts Legacy
  • Spiderman Remastered
oyun oynamayı BİRAZCIK seviyor olabilirim.

GTA 5 çok daha mantıklı.

Hocam başka bir oyun tavsiyesi'de verebilir misiniz? Aşşağıya bende olan oyunları yazdım.

• Cyberpunk 2077
  • Forza horizon 5
  • Elden ring
  • Alan wake 2
  • Starfield
  • RDR2
  • TLOU Part 1
  • Hogwarts Legacy
  • Spiderman Remastered
oyun oynamayı BİRAZCIK seviyor olabilirim.
Witcher 3, Witcher 3, Witcher 3!

GTA 5 herkesin kütüphanesinde olması gereken bir oyun bence :D Türkçe yama da kurarsın OpenIV'dan. Gayet güzel eğlenceli olabilir. Online modlarına diyecek yok zaten.

@Şebnem Ferah hocam başka bir oyun Tavsiyesi'de verebilir misiniz? Aşağıya bende olan oyunları yazdım.

• Cyberpunk 2077.
  • Forza Horizon 5
  • Elden Ring.
  • Alan Wake 2
  • Starfield
  • RDR2
  • TLOU part 1
  • Hogwarts Legacy.
  • Spider-Man Remastered.
Oyun oynamayı birazcık seviyor olabilirim.

Battlefield V Definitive Edition almanızı öneririm şu an 40 TL bir şey değil zaten Witcher 3, Monster Hunter: World, Diablo, Resident Evil, dbdl, ori, Sekiro, souls oyunları.

Devil May Cry, Doom reboot, Doom Eternal, hayatsızca kasılmak istersen Destiny, Persona serisi.

Geri
Yukarı