Witcher 3 çok sıkıcı

Belki hayatın sıkıcıdır, Witcher olamaz
Arkadaşların da söylediği gibi tamamen bu türü sevip sevmemekle alakalı bir durum. Benim Witcher'ın tüm oyunlarıyla ve DLC'leriyle beraber 1800 saatim var mesela ama hala doyamıyorum.
Oyunu altta açıp saat mi kastın, bu ne saat?
Kaç kere bitirdin oyunu? Çok mu yavaş oynuyorsun?

Son düzenleme:
Hikaye bazında yapılmış en güzel oyunlardan biridir Witcher 3. İki kere hikayeyi bitirdim hala da plus oyundan devam ediyorum ara ara girip yadediyorum. Hikayeye bu kadar oyuncu müdahalesinin olduğu RPG oyunları çok fazla yok. Şu ana kadar 3 farklı şekilde son buldu oyun. Daha ne kadar kombinasyon var bilmiyorum. Yeni bir DLC si çıksa anında da alır oynarım. Ön yargıdan kurtulun derim. Bu her oyun için böyle. Bodozlama hızlı akan bir oyun değil, kendinizi hikayenin içine koyarsanız tadına doyamazsınız.

Biraz oyuna şans ver. Oyun biraz yavaş ilerliyor. 6-7 saat sonra oyundan zevk almaya başlayacaksın. Oyunun ana hikayesini ve Hearts of Stone DLC'sini toplam 100 saat de bitirdim. Şimdi Blood and Wine DLC'sini oynuyorum. Ek olarak yan görevleri yapıyorum, yan görevlerin ana hikayeden eksik kalır bir yanı yok. Diyalogları dikkatle okuyup seçim yap çünkü neredeyse yaptığın her tercihin bir sonucunu görüyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı